Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
Pavel
Administrátor

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod Pavel » 05 črc 2018, 20:16

-->Peter: ..dobře že jsi nás upozornil, ty statistiky máme, jen se to seklo.. Mirin už to opravil, chyba byla na našem přijímači....chtěli jsme zjistit, jestli si toho někdo všimne. :lol:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 črc 2018, 18:08

K REGISTRACÍM.. ..lidi je mi líto, že vás nemohu do diskuzního fóra přijmout všechny a musím provádět výběr. Tohle je náš koníček a nedisponuju tolika prostředky, abychom pak DF uřídili. Tudíž v tom není nic osobního a ani výběr není nějaká formalita. Vše je promyšleno a na základě přesných pravidel. Nerad si dělám nepřátele, kteří to třeba nepochopí, ale nemohu jinak.. :think: Příští rok bude trochu změna a v něčem vyhovíme i neregistrovaným.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 črc 2018, 14:02

Mira zapracoval a tak dal popisky (fungující doposud jen u náhledů) i ke zvětšeným fotografiím, takže máte popisy i u zvětšenin.. :clap: :clap: :clap:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 19 črc 2018, 13:18

Poslední dobou se mi opět množí žádosti o odpověď na věci, které jsou na tomto DF nebo webu odpovězeny nejméně několikrát. Jsou tomu vyhrazeny samostatná témata, která jsou snadno naléznutelná. Já sice rozumím, že čas jsou pro některé peníze, ale nechtějte po mně, abych ten svůj obětoval tomu, že někteří nechcete získání informací zde dostupných nějakou chvíli věnovat a vytřídit si to dle svého úsudku. TENTO WEB ŽIJE PO CELÝ ROK.. informace o Řecku a cestě se zde objevují průběžně i v době mimosezónní a tak je dobré se na cestu připravovat dřív, jak několik dní předem ;)
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 19 črc 2018, 13:33

Môžem iba potvrdiť a doporučiť ako píše Pavel 8-)
Ja som na R-A denne aj 3x, ráno a večer určite, a nesmie mi ujsť ani jeden príspevok. Ani také "blbé keci" na "Jen tak si kecnout" :lol: :D :lol: :D
Niekto si možno aj pomyslí že som úchyl, ale čo už, aj cestovanie do Grécka už beriem ako úchylku. :lol: :doh:

S prepáčením "výsosti" 8-) :mrgreen:
V roku 2018 - 13. cesta autom do Grécka! :dance:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 19 črc 2018, 17:21

-->KE-PETER-SK: ..scházelo mi, že jsem si nemohl popovídat s vámi všemi i na jiné témata, poveselit se, pobavit humorem možným i nemožným.. proto to téma vzniklo "jen tak si kecnout".. Řecko je tak trochu droga.. Řecko je stimul, který spojuje většinu z nás a zároveň pomáhá najít lidi stejného ražení jako jsem já (kdo má rád Řecko, je většinou družný a rád se baví) a díky tomuto webu jsem poznal spoustu bezvadných lidí.. a to se vyplatí! :banana-dreads: :banana-dreads: no, humor mám rád.. :oops: k Řecku zábava patří a tak to patří i sem.. :mrgreen: (toliko pro vysvětlení neznalým..) Já sem "postiženej"a nestydím se za to, ale přál bych všem aby viděli v Řecku a zažili tolik co já.. A to i díky vám, co sem píšete, protože se učím i od vás..

MY si totiž na nic nehrajem, pááč MY jsme trochu praštění.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no nic, přesuneme se s psanim tam, kam se normální člověk bojí vkročit.. :laughing-rolling: (do "jen tak si kecnout")
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 20 črc 2018, 09:33

K REGISTRACÍM.. ..lidi je mi líto, že vás nemohu do diskuzního fóra přijmout všechny a musím provádět výběr. Tohle je náš koníček a nedisponuju tolika prostředky, abychom pak DF uřídili. Tudíž v tom není nic osobního a ani výběr není nějaká formalita. Vše je promyšleno a na základě přesných pravidel. Nerad si dělám nepřátele, kteří to třeba nepochopí, ale nemohu jinak.. :think: Příští rok bude trochu změna a v něčem vyhovíme i neregistrovaným. VŠECHNY DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO CESTU JSOU DOSTUPNÉ I BEZ REGISTROVÁNÍ!

Zpět na