Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
Pavel
Administrátor

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod Pavel » 05 črc 2018, 20:16

-->Peter: ..dobře že jsi nás upozornil, ty statistiky máme, jen se to seklo.. Mirin už to opravil, chyba byla na našem přijímači....chtěli jsme zjistit, jestli si toho někdo všimne. :lol:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 črc 2018, 18:08

K REGISTRACÍM.. ..lidi je mi líto, že vás nemohu do diskuzního fóra přijmout všechny a musím provádět výběr. Tohle je náš koníček a nedisponuju tolika prostředky, abychom pak DF uřídili. Tudíž v tom není nic osobního a ani výběr není nějaká formalita. Vše je promyšleno a na základě přesných pravidel. Nerad si dělám nepřátele, kteří to třeba nepochopí, ale nemohu jinak.. :think: Příští rok bude trochu změna a v něčem vyhovíme i neregistrovaným.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 črc 2018, 14:02

Mira zapracoval a tak dal popisky (fungující doposud jen u náhledů) i ke zvětšeným fotografiím, takže máte popisy i u zvětšenin.. :clap: :clap: :clap:

Zpět na