FYROM (Skopje, Vardasca...)

ODLIŠNOSTI, které mohou v jednotlivých státech překvapit a na které je třeba dát si pozor, změny v předpisech, pokuty..) Rakousko, Maďarsko, Srbsko, Makedonie FYROM, Řecko..
marek

Re: FYROM (Skopje, Vardasca...)

Příspěvekod marek » 12 čer 2018, 19:09

To ani v ČR nefungujou rychle. Spíš mě zaráží, že tu dálnici pořád nepřejmenovali :mrgreen:
Francie 1x
Itálie 5x
Chorvatsko 4x a už nikdy více
Řecko Lefkada: 2014-poprvé autem, 2015-bohužel vynecháno, 2016, 2017 - 2x, 2018 - v procesu příprav
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 12 čer 2018, 21:14

Pre: Peter =
Neviem koľkí sa na to sťažovali, ale ja som bol medzi nimi tiež 1.5. !!! :lol: :dance:
A až po mesiaci a niečo to opravili na mape! :twisted: Na to sa nedá nič slušné povedať !!! :twisted:
Typické ako pre štátnu správu !!!
V roku 2018 - 13. cesta autom do Grécka! :dance:
Peter

Příspěvekod Peter » 13 čer 2018, 06:59

návrh na nový názov štátu je "Severné Macedónsko"

návrh bude ešte musieť prejsť parlamentami a v FYROM aj referendom

ale vyzerá to nádejne :clap:

pre FYROM to znamená otvorenie prístupových rokovaní do NATO a EU
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 13 čer 2018, 07:18

Z Řecka však chodí neustále zprávy, že naprostá většina Řeků odmítá jakoukoliv formu názvu této země, ve které se bude nacházet slovo Makedonie.. Nebo že by? Napadá mne trochu černý humor, že Řekové chtějí přijetím tohoto názvu a povolením přístupových hovorů zničit FYROM "jinou cestou".. :shifty: (jsem euroskeptik, což je slabé slovo, tak se se mnou prosím nehádejte, jiné už to nebude :oops: )..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:

Zpět na