JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Pavel
Administrátor

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018, 15:16

-->RomanKM: ..důležité je, že jsi napsal pro mne srozumitelněji :oops: , co tam je.. pochopil sem to až nyní.. takže dík.. chlapi podobné odkazy ať jsou tady klidně opakovaně, hlavně že jsou!! Je to velká pomoc..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
JaKo

Příspěvekod JaKo » 09 kvě 2018, 15:28

RomanKM a Pavel --- pánové, to je přece bezva, když sem dá někdo odkaz na dobré a zajímavé informace, které nám mohou při naší cestě do nebo z Řecka být nápomocné. A vůbec nevadí, když tam jsou třeba i 2x. Lepší než vůbec. Já se opravdu děsím cesty přes Maďarsko, ale RomanKM, zatím, říkám zatím, se mně nechce jet po silnicích a vyhnout se tak dálnici, jak jsi příkladmo uváděl. Je ale možné, že to nakonec využiji, i když už mám koupenou HU dálniční virtuální známku.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018, 15:35

-->JaKo: ..mám stejný nepříjemný pocit, ale koukal jsem na silnici č.81 a M6.. to zatím vypadá podle té mapky velmi slušně.. Raději pojedu pomálu po okreskách, než bych rychle stál (můj přítel Panajotis, to již letos vyzkoušel před Budapeští .. :( ) vypadá to, že pojedu letos na Bački Breg.. :think:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
RomanKM

Příspěvekod RomanKM » 09 kvě 2018, 15:55

Já po té 81 jezdím,takže mám vyzkoušeno,že povrch a šířka je OK. Vesnic a měst moc není.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018, 16:12

-->RomanKM: Já už tudy taky jel, bylo to v pohodě.. :handgestures-thumbup:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018, 17:15

-->Ladybee: Katka já bych do toho našeho pojmenování přeci jen doplnil ještě "n".. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ladybee

Příspěvekod ladybee » 09 kvě 2018, 17:58

Pavle, reckonautisti znie dobre :text-bravo: Som za! :D
Letecky - Thassos, Korfu, Kréta 2x, Parga, Kefalónia, Skopelos 2x - ďalej autom:
2011 Kefalónia, Kastória, Vergina;
2012 Elafonisos, Pelion, Delfy, Mystra, Vathia, Monemvasia, Olympia, Pella;
2013 Kythira, Livadia, Epidaurus, Monemvasia, Methoni, Pylos, Polilimnio, Parga;
2014 Kythira, Heraion, Nafplio, Poros, Methaná, Meteory, Theopetra;
2015 Peloponéz, Parga
2016 Tinos, Kythira, Peloponéz
2017 Alonissos, Peloponéz, Monodendri
Viac na http://kapab.sk/
frigo

Příspěvekod frigo » 09 kvě 2018, 21:56

Název může být i "Řeckonauti" ;) . Pak bychom mohli společně putovat do Kolchidy pro zlaté rouno :lol: :lol: .
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018, 22:14

-->frigo: ..ano, to je asi nejlepší... I když jsme určitým způsobem "postižení" :mrgreen: není to zas tolik, třeba já letos přemýšlím, že pojedu pro změnu do Řecka.. :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Markéta

Příspěvekod Markéta » 09 kvě 2018, 23:00

Tak manžel rozhodl. Na maďarskou dálnici prakticky kašleme. Ubytování máme zajištěno u Sobotice, takže volba je jasná. Győr - Székesfehérvar - Soltvadkert - Subotica Přes Tompu nebo BV, to ještě není jasné. Budeme přecházet hranice v pátek 3.8. cca kolem 13. hodiny. Tak snad to pojede rychle.

Zpět na