Ubytování na cestě do Řecka

..nikdo neví vše, ani my ne. Nicméně se zde snažíme abychom na nic nezapomněli.. První si musíte položit otázku: Jet autem nebo ne? Další se týká témat: Doklady na cestu, invaze turků na hranicích, cestujeme s dětmi, navigace, únava na cestě a ubytování, dálniční poplatky, policie, denní svícení, cesta mimo dálnici, kriminalita na cestě, zkušenosti s opravou auta v zahraničí či nehodou v zahraničí a mnoho dalšího..
Pavel
Administrátor

Re: Ubytování na cestě do Řecka

Příspěvekod Pavel » 16 dub 2018, 13:51

-->JaKo: S tímto problémem nemáme nic společného, jsme jen vstupní branou na web, kde se dá objednat. Dále je vše v "režii" na straně booking..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
JaKo

Příspěvekod JaKo » 17 dub 2018, 15:07

Pavle, nechci tady rozproudit jakoukoliv negativní diskuzi, jednak proto, že nejsem bůhvíjak sběhlý v IT, takže nevím a neumím posoudit v čem je chyba a také proto, že si hodně vážím tebe, jako zakladatele stránek a také všech, kteří se na jejich chodu jakkoli podílejí. Zkoušel jsem samozřejmě vstup na booking,com přes tyto stránky i prostřednictvím dalších prohlížečů, se stejným výsledkem. Já jsem nepopsal ty problémy všechny. Ono nejenže nelze při požadavku vyplnění údajů z mé platební karty vypsat měsíc platnosti mé platební karty (číslo karty i rok platnosti vyplnit jdou), protože se nerozroluje měsíc platnosti pro vyznačení. K tomuto problému nově uvádím, že při vstupu na booking.com přes stránky recko-autem.cz se stránky booking.com rozpadnou tak, že se komplet přesunou jen na asi jednu třetinu levé části obrazovky a v té třetině se některé části stránek booking.com různě překrývají. Když najedu přímo na stránky booking.com (tedy nikoliv ze stránek recko-autem.cz), tak stránky booking.com se nerozpadnou a fungují normálně na celé ploše obrazovky, bez překrývání jednotlivých částí. A lze na takto otevřených stránkách booking.com bez problémů rozrolovat nabídku měsíců pro výběr měsíce platnosti mé platební karty, takže lze dokončit rezervaci ubytování. Nedovolím si tvrdit, že je to chybou stránek recko-autem.cz, protože to prostě nevím, ale jen uvádím, že mně nefunguje možnost objednání noclehu na booking.com, když do nich vstoupím onou branou přes stránky recko-autem.cz. A protože neumím rozklíčovat příčinu, tak se obracím sem do DF, zda někdo má podobné problémy a zda mně poradí, co s tím. Snad jsem můj problém popsal dostatečně srozumitelně a tedy děkuji předem za reakce, které mně pomohou objednat ubytování přes s dovolením "naše" stránky recko-autem.cz .
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 17 dub 2018, 21:00

-->JaKo: ..momentálně jsem na tvůj popis problému upozornil Mirina, uvídíme co odpoví.. Kde je chyba nevím, přes naše odkazy lidé běžně objednávají, což máme potvrzeno v admin.rozhraní booking a nikdo nehlásil doposud žádný problém.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
JaKo

Příspěvekod JaKo » 18 dub 2018, 00:51

Pavle děkuji za spolupráci, uvidíme. Jen ještě doplním, že jsem to zkoušel přes tyto webové prohlížeče pro Windows 10, vždy se stejným výsledkem: Google Chrome, Microsoft Edge a Mozilla Firefox.
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 18 dub 2018, 06:36

Jako: přečetl jsem si tvůj problém...jestliže se ti rozpadnou stránky bookingu, zřejmě to znamená to, že se nestáhne nějaký soubor stylování stránky nebo javascriptu. Jestliže to dělá na všech prohlížečích, může to blokovat tvůj antivir. Zkus načtení odkazu z jiného počítače. Jestlže to pujde normálně, zkusil bych vypnout na chvíli rezidentní štít webu na antiviru a stránku načíst. V případě, že to bude OK, tak pak stačí přeinstalovat antivir. Ještě mě napadá....vypnout v PC rodičovskou kontrolu, měl jsem tady s tím už problém....tato kontrola blokovala stažení souboru s nebezpečným názvem a stránky fungovaly špatně. Vyzkoušej a dej vědět... ;) ;)
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 18 dub 2018, 07:17

-->JaKo: Ještě dodám, že uvedené odkazy na "booking" nesestavujeme my, ale jsou generovány přímo od nich a u nás na stránku pouze vloženy, což by samo o sobě mělo vyloučit jakékoliv pochybení z naší strany či nekompatibilitu. Nikdo nic podobného nám zatím nehlásil a dle předchozích zkušeností, na 99% byla zatím chyba v počítači uživatele, kdy ten něco nestahuje či blokuje z příčin známých snad jen jemu ;) .

Samozřejmě mne to trápí. Já jsem uvedený odkaz z našeho webu zkoušel "až kam to šlo" a vše probíhalo naprosto standardně (nic se nerozpadlo, vše fungovalo).. Mrzí nás, že s tím máš problém, ale více pomoci nedokážeme.. :think:
Sally

Příspěvekod Sally » 18 dub 2018, 07:18

Zkoušel jsem ten Booking, mně to funguje normálně, bez problémů.
matrix

Příspěvekod matrix » 18 dub 2018, 07:32

to Pavel + Mirin: mám stejný stejný problém s "booking.com" přes naše stránky, v případě snahy o objednání se v druhém kroku také rozpadají. Při objednání rovnou na "booking.com" je vše OK. Používám standartní antivir a rodičovský zámek nepoužívám ...
2003-2008 Montenegro, 2010-Swinoujscie (Pl), 2011-Nikiti+Vourvourou+FYROM-Ohrid, 2012-Kréta (červen)+Thassos(září), 2013-Sveti Stefan (MNE), 2014-Polychrono+Meteora, 2015- Possidi, 2016 - Polychrono (červen), Gallipoli (It - září), 2017 - Ouranopoulis, 2018 - Metamorfosis
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 18 dub 2018, 07:44

-->matrix: ..u kterého ubytování? (klidně použij SZ, zkontroluju to)
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 18 dub 2018, 08:07

zkuste někdo z "postižených" objednat přes tento odkaz:
https://www.booking.com/hotel/rs/m-pren ... id=1331222

možná je chyba ve vygenerovaném formuláři od bookingu, který vkládáme do naší stránky. Díky
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:

Zpět na