Ubytování na cestě do Řecka

..nikdo neví vše, ani my ne. Nicméně se zde snažíme abychom na nic nezapomněli.. První si musíte položit otázku: Jet autem nebo ne? Další se týká témat: Doklady na cestu, invaze turků na hranicích, cestujeme s dětmi, navigace, únava na cestě a ubytování, dálniční poplatky, policie, denní svícení, cesta mimo dálnici, kriminalita na cestě, zkušenosti s opravou auta v zahraničí či nehodou v zahraničí a mnoho dalšího..
romča
Administrátor

Re: Ubytování na cestě do Řecka

Příspěvekod romča » 15 dub 2018, 13:47

Ahojky, souhlas s Milom. My již několikrát přespali v M Garni ve Vranje. Naprostá spokojenost, auto za plotem a pod kamerou. Pokoje čisté, ráno snídaně, sice minule slabší, ale za cenu 1 éčka, to šlo. M.
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Chorefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény+Agiokampos, 2018 Matala-Kréta+Peloponés
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 15 dub 2018, 14:50

-->jako: M - Garni Vranje o kterém píše milo, máme v menu "pro cestovatele --> ubytování na trase --> Srbsko (přístupné pouze po přihlášení na web) a jsou tam i recenze, které jsme umožnili poté, co jsme zjistili, že je to spolehlivější (tak je třeba vše číst, pááč jsou tam i negativní ;-) ).. Harmony Bed and Breakfast v "našem" ubytování na trase zatím není, takže pokud tam přespíš, budeme rádi když nám to do odkazů booking přidáš a zadáš i patřičnou recenzi pro ostatní..

Pro všechny ostatní.. Samozřejmě uvítáme, když si objednáte přes "naší" webovou reklamu na booking (viz. "ubytování na cestě" - přístupné pouze pro registrované a "ubytování v Řecku" - přístupné i pro neregistrované) z toho již vyzkoušeného, pááč za to máme malou provizi pro chod webu, ale to záleží na vás.. ;)
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
JaKo

Příspěvekod JaKo » 15 dub 2018, 15:55

milo, romča, Pavel: pánové, děkuji za názory, jsou pro mně inspirativní. Četl jsem v recenzích na těchto, s dovolením, "našich" stránkách recenzi k motelu Garni a rozhodl jsem se pro ubytování v Harmony Bed and Breakfast, což se dá změnit. Vedly mně k tomu tři důvody - jednak to, že se jedná o nový hotel (moderní, neopotřebený, zachovalý apod.), který má recenzenty bookingu hodně vysoké hodnocení, a také to, že je tam uvedeno parkování na soukromém parkovišti (pravda, není tam uvedeno, že je za plotem, ale kde je?). Ano, i pro mně je důležité, hodně důležité, skoro nejdůležitější, způsob parkování, protože nechci na noc stěhovat celý obsah auta, ale jen elektroniku a nejdůležitější věci pro přespání a hygienu. Takže dám na vaše názory a možná i přebukuji naše ubytování. Pokud ne, do vlákna k ubytování na cestě uvedu své zkušenosti, ale to parkování .... . To byl také hlavní důvod, proč jsem sem napsal o zkušenosti někoho z "nás". Ještě jednou vám všem dík, Jarda.
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 15 dub 2018, 17:56

Jako, no vybavení je ok, opravdu čisto, neopotřebováno. Jen loni nás trochu zklamala snídaně, měli jsme možnost porovnání s předchozími roky.
Ale je možné, že to bylo obsluhou, s dotyčnou v jídelně se nebylo možno domluvit.
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Chorefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény+Agiokampos, 2018 Matala-Kréta+Peloponés
JaKo

Příspěvekod JaKo » 15 dub 2018, 22:43

romča: já jsem psal "Četl jsem v recenzích na těchto, s dovolením, "našich" stránkách recenzi k motelu Garni a rozhodl jsem se pro ubytování v Harmony Bed and Breakfast, což se dá změnit. Vedly mně k tomu tři důvody" - tím jsem vysvětloval, proč jsem se rozhodl pro ubytování v hotelu Harmony Bed and Breakfast, nikoliv v motelu Garni. Já jsem si myslel, že když u Harmony BaB uvádějí, že parkování je na soukromém parkovišti, tak jsem automaticky myslel, že je za plotem. Až od od někoho z vás tady uvádíte, že v Harmony není za plotem, ale v Garni je za plotem. Proto uvažuji o změně. Napřed si ale zkusím ověřit, jak je to s parkováním v Harmony BaB, zda je otevřené a přísupné, byť v soukromém sektoru anebo je za plotem. A pokud se potvrdí, že není za plotem, zruším objednávku ubytování v Harmony BaB a objednám v Garni motelu. Ještě jednou děkuji.
milo

Příspěvekod milo » 16 dub 2018, 00:10

JaKo: sukromne parkovisko znamena, ze ho maju. Niekdy to je vyhradeny pruh na kraji cesty, niekedy to je oploteny pozemok, niekedy to je podzemna garaz. Co je to v tomto pripade, vidno z prvej fotky na booking.com, aj ked na druhej je to jasnejsie. Nechcem ta od takeho ubytovania odhovarat. Sam som minuly rok nechal auto na ulici pred hotelom, ale to som bookoval 15 minut pred prichodom (obcas proste neviem, kedy sa mi pocas dna podari vyrazit a kam dovtedy zajdem) a bol v Stari Banovci (neviem ci dedina ci mesto).

Predvlani (a mam booknute aj tento rok) som prespaval na FYROM/GR hranici. V Gevgeliji je strasne vela lacnych a velmi pekne zariadenych apartmanov. Jedine minus maju parkovanie na ulici (v centre). Radsej vsak pojdem do dediny, kde nemaju v centre vyasfaltovane vsetky cesty, a ani to ubytovanie tam nie je bohvieaka pecka.

Ale stat sa ti moze (a nemusi) hocico, hocikde aj za plotom. Kolegovi niekolko rokov dozadu rozbili zadne okno a vykradli veci z kufru z podzemnej garaze hotela v Prahe.
tovel

Příspěvekod tovel » 16 dub 2018, 05:21

Minulý rok jsme taky přespali v Garni - Vranje. Nebylo co vytknout. Snídaně byla v ceně noclehu, jen se musí dát najevo, že si ji přejete. Omeleta, kus sýra a výborný chleba, čaj. Kafe udělali za půl Ečka, to už bylo mimo snídani. Je to kousek od dálnice, jen jsme trochu tápali jak odbočit k hotelu přes středový pás.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 16 dub 2018, 07:47

-->milo: Děkujeme za tvůj příspěvek na naše stránky, ve formě nového ubytování na trase, včetně recenze.. :clap: :clap: :clap: Moc si každé pomoci vážíme :clap: :clap: :clap:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
JaKo

Příspěvekod JaKo » 16 dub 2018, 12:15

Přes stránky recko-autem.cz a dále v nich přes bookong.com si chci zarezervovat ubytování v hotelu M-Garni ve Vranje (rezervaci v hotelu Harmony BaB ve Vranje jsem kvůli parkování zrušil) a když jsem se v objednávce ubytování dostal až k vyplnění čísla platební karty (vyplněno, funguje) a vyplnění doby platnosti platební karty, tak rok platnosti se rozroluje a tím nabídne k označení rok platnosti platební karty, ale když chci otevřít pro vyplnění měsíc platnosti karty, tak se toto nerozroluje a nenabídne k vyznačení příslušného měsíce do kterého je platební karta platná, ani nejde do okénka pro měsíc platnosti karty vepsat číslo měsíce, do kdy je platební karta platná. To mně pak hází upozornění, že nemám vyplněné vše co je nutné k dokončení objednávky vyplnit a tím vlastně nelze objednávku dokončit a tedy realizovat. Poradíte někdo, zda je to nějaká chyba v systému anebo ve mně? Omlouvám se a děkuji za vaše rady a názory..
milosduris

Příspěvekod milosduris » 16 dub 2018, 13:46

Skus to v inom prehliadaci! Opera, Mozzila, Explorer, Chrome...
Niekedy je len zle zobrazena stranka!
Miloš + Boženka a Citroen C5 Tourer
kategória 50+
Máme radi slnko a more na FKK :-D

:auto-car: 2009-2013 8x Chorvátsko
:auto-car: 2014 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Parga/Lefkáda, 2016 Chalkidiki - Sithónia, 2016 Zakynthos, 2017 Evia

Zpět na