JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Katka

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Katka » 07 led 2018, 12:18

Prajem všetkým pokojný a požehnaný rok a len šťastné kilometre :clap:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 led 2018, 06:16

-->milosduris: ..ani nevíš jak rád bych tě přijal do tvorby zpráv.. :mrgreen: jak tak koukám, sleduješ to taky.. to si cením.. O názvu "Nová Makedonie" jsem ve zprávách již psal, ale že je rozhodnuto to si nemyslím.. dle mne je to jen výkřik, protože Skopji brzdí spor o název vstupní jednání do EU (kdyby věděli kam se cpou, nespěchali by tak.. :-) ) Rovněž Řekové uvádí, že se jedná zatím o spekulace a obecně se doufá, že k nějakému kontruktivnímu návrhu dojde až koncem měsíce.. a to ještě "snad"..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2018, 19:38

ve zprávách je upozornění velvyslanectví v Athénách na nadcházející velké stávky a související shromáždění 12 a 15.1.2018.. ;-)
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
sae

Příspěvekod sae » 12 led 2018, 11:01

.. sa dozvedeli o voľbách v Česku? :D
Keď zistíš, aké je všetko perfektné, zakloníš hlavu a budeš sa smiať s tvárou obrátenou k oblohe. Buddha.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 12 led 2018, 11:17

..ne, je to o nějakém novém zákonu, který se Řekům nelíbí..
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 24 led 2018, 08:53

Tak nově registrovaní "standarojicek" a "dagic" vítejte mezi námi :clap: ;)
PeterSVAT

Bezplatne dialnice Srbsko pre ZTP

Příspěvekod PeterSVAT » 24 led 2018, 10:12

Som 60+ a ZTP. Každoročne chodíme do GRE cez dialnice Srbska, ktoré je možnosť vybaviť si pre ZTP bezplatne.
1. Má niekto skúsenosti s vybavovaním magnetickej karty? Zlacní to dopravu a
2. možno aj ušetrí čas, kedže predpokladám, že na mítniciach idú s magnet. kartou vo zvláštnom/pravom pruhu ENP Je to tak?
milosduris

Příspěvekod milosduris » 24 led 2018, 14:03

Co mam ja informacie, tak ZTP karty na bezplatne uzivanie dialnice sa daju vybavit len pre obcana statu. To znamena ze na Srbskych dialniciach moze bezplatne cestovat len Srb ZTP. To iste plati aj pre Cechy. Bezplatne uzivanie dialnic mozu len Cesi s ZTP preukazom vydanym v CZ. Slovenske ZTP na bezplatnu prepravu po dialniciach je len pre obcanov Slovenska!
http://www.putevi-srbije.rs/index.php/en/dozvole-za-besplatan-prolazak-2
Pokial by som sa mylil, tak by bolo len dobre...
Miloš + Boženka a Citroen C5 Tourer
kategória 50+
Máme radi slnko a more na FKK :-D

:auto-car: 2009-2013 8x Chorvátsko
:auto-car: 2014 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Parga/Lefkáda, 2016 Chalkidiki - Sithónia, 2016 Zakynthos, 2017 Evia
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 25 led 2018, 19:32

Od dnes začínam strihať meter :dance: :lol:
http://www.odpocetcasu.cz/wFhfnLU/
V roku 2018 - 13. cesta autom do Grécka! :dance:
tovel

Příspěvekod tovel » 25 led 2018, 20:53

to KE-Peter: Ahoj. Neodpočítávám ještě. Ale můj milý WORD mi začal z ničehož nic v pracovním procesu psát v řečtině. Prvně na to čučím vyjeveně, ale pak jsem ze zvědavosti sjížděl všechny klávesy a příjemně mě to naladilo. ŽE BY SIGNÁLY Z JIHU? :ugeek:

Zpět na