Všeobecné zkušenosti o ubytování

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)
Katka

Re: Všeobecné zkušenosti o ubytování

Příspěvekod Katka » 10 led 2018, 10:18

Rozpútala som ohnivú :doh: diskusiu po sviatkoch, aspoň sa "rozcvičíme" a zohrejeme spomienkami na Grécko :violin: . My už sa tešíme, kedy vyrazíme.
pizlo

Příspěvekod pizlo » 10 led 2018, 20:48

Chorvácko asi na blint áno,ale Grécko v sezóne nie.Poslednú dobu veľa MK,SRB,RO.Je zaujímavé, že na webe je veľa ľudí ale na troch prstoch som ešte ani jedného nestretol.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2018, 08:29

-->Katka: Ohnivú diskuzi? Nééé... Jen občas cítím potřebu něco upřesnit, doplnit.. a lidi dost slyší na slova ušetřit peníze, což se skutečně při ubytování na "blind" může podařit, jenže to má svoji docela podstanou odvrácenou stranu "mince" s vysokým rizikem pro které se nemusí podařit a které zdá se stoupá s oblibou Řecka jako relativně nejbezpečnější destinace ve středomoří..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Katka

Příspěvekod Katka » 11 led 2018, 09:02

Pavel, myslela som v dobrom. Aj ja si rada vydiskutujem veci, preto som aj nahodila ten Peloponez. Čítala som asi všetky cestopisy, dokonca minulý rok som čerpala z nich, keď som bola na Thassose- vďaka za to. Keď sme mali malé deti, tiež som mala radšej ubytko zabezpečené. Raz sa nám stalo v HR, že sme nemohli celé hodiny nič nájsť a deti sa potili v aute. Neporovnávam HR a GR, len som zažila ten pocit a nakoniec sme skončili v kempe na 1 noc a druhý deň sme išli ďalej. Teraz sú veľké takže už to vedia pochopiť a zapájajú sa , hlavne angličtinou ;)
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2018, 09:51

-->Katka: ..lidi když reaguju, proč myslíte, že se urážím nebo si myslím, že to je ve "zlém" :mrgreen: .. depak,tak to není.. Možná píšu zaníceně (protože tohle cestování a Řecko mi změnilo život a já dycky "zahořím" - ohnivě bylo tudíž správně :mrgreen: ) a také píšu podrobně (protože mne to tak naučil desetiletý život našeho webu a někteří ani tak nepochopí a já přitom chci co nejméně pochyb a omylů..) ..nebojte, mne když něco naštve, tak to dávám zcela otevřeně najevo :mrgreen: nejsem "politicky korektní" (což je dnešní módou) k nikomu, ani k Řecku ani k sobě.. :oops: :mrgreen: A nikdy bych si nedovolil někoho z vás vědomě urazit.. :naughty: Rád se s vámi bavím :oops: byť se nemohu zavděčit všem, pořádek musí být :-) a tak to prostě je..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Markéta

Příspěvekod Markéta » 12 led 2018, 16:47

Taky doporučuji objednat dopředu a naopak čím dřív, tím lip. V červenci jedeme na pár dní do Chorvatska. Rezervaci máme přes Booking a od doby naší rezervace (cca před 2,5 měsíci) se ceny za 4 noci pro dva navýšila z 5000,- na skoro 8000,- a to už je znát. V podstatě stejně tak to roste i v jiných destinacích. Jinak jsem koukala na navyšování cen u apartmá v GR, kde jsme byli v 2016 a letos pojedeme zas. Je pravda, že se ceny navýšily, ale ne zas tak hrozně. 4 lůžkový app/noc v plné sezoně: 2015 = 47E, 2016 = 53E a v roce 2018 58Euro. Když se nad tím tak zamyslím, tak začátkem července stojí v HR 2lůžkový pokoj 80E a v GR 4lůžkový apartmán začátkem srpna 58E. (stejná úroveň, oba s bazénem) Je jasné, co je výhodnější a tak šup lidi rezervujte a v létě :dance:
bobsonov

Příspěvekod bobsonov » 15 led 2018, 20:25

Já 3x na Lefkádě a vždy na blind. :dance:

Zpět na