Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
Pavel
Administrátor

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod Pavel » 18 říj 2017, 20:05

KE VKLÁDÁNÍ UBYTOVÁNÍ: Všechno dobrý kluci ALE :mrgreen: :mrgreen:

Prosím abyste mi do textu popisu nevkládali adresu linku bookingu (kde to na internetu najdu).. snahy pomoct si moc cením, ale je to zbytečný a já to musím vymazávat. Stačí, když mi uvedete podle bookingu do formuláře správný název toho ubytování. Podle toho to už snadno dohledám..

Adresa ubytování nevkládejte řeckým písmem..

Fotografie prosím vkládejte ve formátu 4:3, pouze výjimečně ve formátu jiném (když už nic jiného nezbývá)..

jinak pěkný a děkujeme!! :handgestures-thumbup: :bow-blue:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 20 říj 2017, 09:21

Aby výběr ubytování v Řecku byl co nejpestřejší, zavádíme značku "zaujalo nás", která se objeví u fotografie vloženého objektu ubytování, když objevíme něco zajímavého na bookingu, byť tam nikdo z nás ještě nebyl (není recenze/hodnocení od někoho z registrovaných).. Pravidla této značky budeme ještě upřesňovat, značku vkládáme my s Mirou.. tyto "tipy" se budou moci vkládat pouze po dohodě se mnou nebo s Mirinem.. Touto cestou se rovněž můžeme "dopídit" i recenze někoho z vás, který tam už byl a tak vlastně ověřit vhodnost či nevhodnost uvedeného tipu.. Tato značka bude odstraněna, když recenze/hodnocení bude napsáno..

Screenshot - 20_ 10 002.png
Screenshot - 20_ 10 002.png (71.81 KiB) Zobrazeno 1277 krát
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
PrVk

Příspěvekod PrVk » 25 říj 2017, 21:38

Zdravím všechny, dávat zde tipy na ubytování v Řecku je hezký nápad. Jestli mohu mít nějaký nápad k vylepšení, tak doplnit u ubytování, jaká je možnost si na místě dělat kafe, příp. nějaká vlastní jídla, zda má ubytování vlastní kuchyňku, společnou nebo žádnou, zda je vybavené nádobím apod. To je informace, která mnohdy není zřejmá ani z vlastní prezentace ubytování a stav se zjišťuje až na místě.
frigo

Příspěvekod frigo » 25 říj 2017, 22:56

Osobně jsem tento údaj u mnou zadaných ubytování doplnil. Tedy jenom tam, kde kuchyň byla. Jinak při ubytování v apartmánech bývá kuchyň, ať již malá nebo velká automaticky, tady podle mne není třeba doplňovat. U studií stojí zato určitě kuchyň zmínit a v hotelovém ubytování jsou pokoje většinou bez kuchyně a obvykle s malou ledničkou. ;) Pokud je to jinak, souhlasím s PrVk, že by bylo lepší tuto skutečnost v zadání nebo recenzi zmínit . :)
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 25 říj 2017, 23:43

Info ohledně ubytování, kde jsem byl doplním co nejdříve. Obecně můžu napsat, že jiné ubytování než s kuchyňkou popř. kuch. koutem u mě nepřipadá v úvahu. Ohledně nádobí v Řecku mám takovou zkušenost, že hrnce jsou většinou hodně velké, většinou chybí naběračka (jsem polívkovej a tak si vozíme naběračku vlastní) a někdy chybí i cedník našpagety. ... :D :D
Samozřejmě myslím ubytováné v Řecku, u ubyt. cestou mi je jedno zda je tam kuchyňka ...
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 26 říj 2017, 10:43

Ahojky, můžu se připojit k Frigovi a Jardovi. Pouze s kuchyňkou. Já jsem kafovej. A z našich zkušeností velice často chybí prkýnko na řezání masa a zeleniny. V jednom případě chybělo i prkýnko na záchodě. :D Ale doplním.
Tak moje recenze doplněny o kuchyni. :D
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 27 říj 2017, 08:58

Jak jsme již avizovali při jejím vzniku, právě jsme zpřístupnili veřejnosti sekci "ubytování v Řecku".. děkujeme všem, kteří nás podpořili svými tipy a pomohli tuto rubriku rozjet.. :clap: :clap: :clap:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 22 led 2018, 17:32

PRO VŠECHNY ŽADATELE O REGISTRACI: ..je zbytečné žádat o registrace z důvodu získání informací o cestě do Řecka, vše potřebné je k dipozici i bez registrace na volně přístupné části webu a zbývajících neveřejných 5% je pouhá "nadstavba navíc" jako bonus pro ty, kteří registrací prošli.

Pro schválení registrace postupujeme podle tří základních a neveřejných kritérií, z nichž alespoň dvě musí být žadatelem současně splněna a nejedná se o nic složitého, ani protizákonného :-) . Abych předešel dohadům. Registraci nelze koupit, ani jinak uplatit a nejde ani o sdělování osobních údajů nebo dalších důvěrných informací :mrgreen: schválení není ani toliko podmíněno tím, kde kdo byl. Je to jednoduché a přesto projde jen malé procento :( :angry-banghead:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018, 15:32

Prosím všechny uživatele DF. Pokud vkládáte nějaký odkaz, napište přímo k němu co je na něm je uvedeno, aby vše bylo přehlednější (viz. nyní například Srbsko - video youtube od Pizlo).. Jsem rád, že se všichni zapojujete a tato upozornění neberte jinak, než že se snažím udržet nějaký pořádek v tomto nepořádku :shifty: (kdo nic nedělá, nic nezkazí :-) a jsme rádi za každého, kdo se zapojí).. Raději "kazte" než by jste mlčeli.. :mrgreen: ..to doladíme.. ;)
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 18 kvě 2018, 08:59

ZPROVOZNĚNY INFORMACE Z HRANIČNÍCH PŘECHODŮ.. Vše je zatím taháno ze stránek "policie.hu" což není nejspolehlivější informace :think: Záleží jak z kterého přechodu. :think: Proto až pojedete "trasu" vzpomeňte si prosím na náš web a pošlete VAŠE INFO o čekacích dobách na hranicích dle návodu, aby tyto informace byly co nejpřesnější a ostatním pomohly.. :shifty: :shifty: :shifty:

Zpět na