JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Pavel
Administrátor

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Pavel » 17 črc 2017, 22:41

-->Rum: ..jj, už sem jej dlouho neviděl :shock: ale myslel sem si to...
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) )
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 17 črc 2017, 22:48

V souvislosti s přívalovými srážkami a povodní, která postihla některé části Sithonie, jsem si vzpomenul na Leptokárii, kde je občas problém u moře zaparkovat.. Tak někteří parkují na prázdné domnělé "ulici" na konci městské pláže, vedoucí vzhůru do kopců.. Je to už nevím kolik let zpátky, ale dost, když se také pustil dolů přívalový děšť a domnělá ulice se změnila na kanál vedoucí vodu z hor do moře.. Ta samozřejmě pár zde zaparkovaných aut spláchla.. Podobných kanálů je v Řecku spousta a tak dejte pozor, zvláště když je nejisté počasí, kde parkujete.. Ať nemáte z auta taky parník..
frigo

Příspěvekod frigo » 17 črc 2017, 22:49

To Pavel, ty fotky jsou dost drsné :o . Jak mám Řecko rád, tak v Toroni bych teď být teda nechtěl :( .
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 17 črc 2017, 22:52

-->frigo: za pár dní po tom nebude památky, však víš Řecko není Česko, jsou zvyklí na pohromy.. tady by to dávali dohromady několik let neřkuli o tom, kolik by se u nás ještě rozkradlo..
frigo

Příspěvekod frigo » 17 črc 2017, 23:00

jj, servisy budou mít kšeft na odbahnění a vysušení..přeji všem takových událostí co nejméně....
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 18 črc 2017, 07:32

Smutno je člověku, když si pročítá žádosti o registrace do DF.. :think: nejsme veřejný prostor a na registraci není právní nárok. Poté co někteří lidi svým nevhodným jednáním sami zavřeli dveře volným registracím, nelze jinak než vybírat. Pravidla přijetí jsou tři, z nichž alespoň dvě musí být splněna.. Hezký úterní den všem.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 18 črc 2017, 09:38

Chtěl bych se Vás tady zeptat na jednu věc. Letos jsem narazil na člověka, který mi povídal velmi zajímavé a zarážející věci o působení Angličanů v Řecku po roce 1945.. Hledám nějaké historické prameny z těchto dob, které by to popisovaly.. O tomto období se u nás toho moc nepíše a vypadá, že z vcelku pochopitelných důvodů..
Žába77

Příspěvekod Žába77 » 18 črc 2017, 10:28

Ahoj všem. V neděli jsme se vrátili za Sithonie. Jeli jsme na blint, ubytko sehnali na první podívání. Tam jsem jeli ve středu 5.7. a jelo se skvěle. nečekalo se vůbec nikde ani minutu. Jako již tradičně jezdíme přes Backi Vinogradi, takže opět paráda.Cesta zpět v sobotu 15.7. v poledne. To už bylo horší. Protože jsou v noci Backi zavřený, jeli jsme klasicky na Horgoš. 600 metrů jsme jeli 2 hodiny. Byla půlnoc a byl to teda vopruz. Jinak někdo, myslím Sae zmiňoval, že cestovtelské auto bylo foceno na Kriaritsi, tak to bylo správně... :-) :clap: . Kriaritsi je teda fakt ráj. Spoustu ptáků ( vlhy, dudci ) a želvy a dokonce na mě sedla kudlanka. Byla dokonalá... :-).
Nejradši bcyh tam byla furt... :P
Lada
Thassos 2013 Oktávkou, Thassos 2015 Yeťákem, Sithonie 2017 Yeťákem
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 18 črc 2017, 10:38

Žába77 - Keď už si odfotila to naše Mondeo, mohli ste zájsť aj na pivčo a pokec dole na pláž 8-) :lol: :D
V roku 2017 - 12. cesta autom do Grécka :dance:
Žába77

Příspěvekod Žába77 » 18 črc 2017, 10:41

My jsem byli tak překvapení a nadšení, že vidíme naše a nálepku a vlajky, že jsme moc nepřemýšleli, jak to udělat. Jít dolů na pláž a vyptávat se, mi bylo blbý.. :-). A už jste zpět nebo ještě tam?
Thassos 2013 Oktávkou, Thassos 2015 Yeťákem, Sithonie 2017 Yeťákem

Zpět na