Speciality v řeckých restauracích

Stravování při pobytu v Řecku, řecké speciality v restauracích, nákup potravin v Řecku, vaříma řecká jídla doma, plody moře, pozitivní a negativní zkušenosti s jídlem v Řecku..
Sally

Re: Speciality v řeckých restauracích

Příspěvekod Sally » 08 pro 2010, 06:37

KE-Peter-SK píše:No to sa divím, že českí rodáci chvália Mythos. Chutí to ako žltá malinovka. Ja keď je možné si kupujem domov výhradne Plzeň, Budvar, Radegast alebo Krušovice. Už aj Kozel v produkcii Šarišu sa nedá piť. Klobúk dole pred českým originál pivom.

Rád ochutnám cizí piva a z těch co jsem v Řecku pil, byl Mythos nejlepší. Pak se dalo ještě snad Alfa. Ale abych tam pil předražený Heineken - děkuji. Za 4,50 éček v Thesaloniky. A z těch piv co jsi vyjmenoval mohu jen Radegast a až potom Krušovice. Ze všeho nejraději si ale dám dobré červené víno. :-D
egon

Příspěvekod egon » 08 pro 2010, 20:19

Já osobně piju výhradně Radegast a Plzeňský prazdroj,ale můžu říct že ve 40st vedru i Mythos bodne,když je dobře načepovaný a vychlazený.A to si do GR vozíme výčepní zařízení a sudové pivo.Letos 2*50l.Ale na Řecký Mythos a nebo ten jejich licenční Amstel vždy zajdem.Heineken je hnusný a kyselý.
Zdravím Egon
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 pro 2010, 20:37

..toho naděláte, po třetím pivu je mi jedno které to je.. :mrgreen: Pamatuji si, že ať to byla jakákoliv značka, vždy se mi po něm motala hlava.. :lol: Pánové prominou - nejsem žádný pivař, ale v tom horku nepohrdnu ani tímto mokem.. :shock:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
jardack

Příspěvekod jardack » 08 pro 2010, 21:40

a Mythos se chytnul :twisted: ale dneska jsem zabrouzdal do makra v Ostravě a koukam jak vůl a co nevidím Metaxa :lol: 5hvězda za 235.-Kč 0/7.super cena :shock: tak jsem si koupil pár lahvinek na vánoce a jednu na ted´ :lol: si dávam trochu řecka do těla a koukám na fotky s řecka :(
tovel

Příspěvekod tovel » 08 pro 2010, 22:03

to jardack: to vypadá, že euro jde těžce dolu ..... nebo, že by koruna posílila? Proto nám asi ty pohonné šťávy zdražují. Je zima, tak pojedem na ty 5hvězdičky. Do léta se to snad porychtuje k lepšímu. Druhá možnost - zaměstnavatelé nám přidají :mrgreen:
jardack

Příspěvekod jardack » 08 pro 2010, 22:13

to tovel:asi maj nějákou spešl akci.zaměstnavatelé nam nepřidaj poněvadž jsou to těžky škroby.ale aby nás admin nevymazal tak kalamáry se daj sníst. :lol:
fioma

Příspěvekod fioma » 08 pro 2010, 22:20

Právě dopíjíme poslední retsinu Tsantali a probíráme kam příští rok.Přece jenom Vouvou po 7 dmé se nám zdá dost,i když je tam pořád co objevovat.Ráno mě spravil náladu řidič ,který se ptal před barákem na cestu a lezl z auta Spedice Athena.Na moje "kalimera" se úplně rozsvítil.Jak málo stačí pro zlepšení nálady.FM
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 09 pro 2010, 14:43

..jednoho léta jsem pil v GR téměř každý večer Metaxu, když sem přijel, ještě téhož večera jsem dorazil na diskotéku v jedné restauraci ve Strakonicích (dlužno dodat, že už je to asi osm let) a dal si rovněž Metaxu.. No to Vám byl "pravý český patok" pravé Metaxe natolik vzdálený s chutí bližší brzdové kapalině :shock: , že sem si s chutí zanadával a obsluze řádně vynadal.. Od té doby si u nás v čechách chuť nekazím a Metaxu jen z GR a to ještě z ověřených obchodů.. V řecké restauraci tady u nás sem ještě nebyl :oops: , takže tam si kvalitu tohoto nápoje hodnotit netroufám..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
jardack

Příspěvekod jardack » 09 pro 2010, 16:49

A nebude to tím že v Řecku chutná všechno líp.I ta tří hvězdičková Metaxa chutnala lépe než ta samá lahvinka co jsem si dovez domů.
Ovečka
Administrátor

Příspěvekod Ovečka » 09 pro 2010, 18:56

Právě k nám přijel z Vrasny ježíšek a přivezl včera trhaný kivi, granátový jablko a mandarinky (už jsme ochutnali) a láhev letošního tsipoura na ochutnání- někteří už taky ochutnávali ;) .
Přílohy
jezisek_resize.jpg
jezisek_resize.jpg (147.68 KiB) Zobrazeno 2327 krát

Zpět na