Autokempy v Řecku (vše o kempování)

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)
fioma

Re: Autokempy v Řecku (vše o kempování)

Příspěvekod fioma » 26 zář 2012, 11:05

No a to ten velkej slanej( letos i teplej) bazén nestačí???Jak se Vám tam líbilo? Je to ten první při jízdě od přístavu Panagias?
doho

Příspěvekod doho » 05 říj 2012, 12:00

Líbilo se nám tam moc, dokonce jsme se vypravili po týdnu na průzkum do kempu kousek dolů, určitě si vzpomenu jak se jmenoval, byl to obrovský kemp v údolí, stan na stanu, připadalo mi to jak ve filmu o těch čarodějnicích, prostě hrůza, na pláži bylo jak v šantánu, 1000 lidí a živá muzika, to jsem si nikdy neuměla ve spojení s Řeckem představit.
Tak jsme se pokorně vrátili do Rea a zůstali tam. Prázdné pláže a se člunem na protější ostrovy, prostě krása a klid. V kempu má každý své místo asi tak 6x7 metrů.
Jinak ten velký bazén určitě stačí, jen pro info jsem pro děti myslela změnu.
pár fotek přikládám a zdravím Daniela
Přílohy
P8070070_1.jpg
P8070070_1.jpg (159.4 KiB) Zobrazeno 3049 krát
100_1040_1.jpg
100_1040_1.jpg (187.51 KiB) Zobrazeno 3049 krát
doho

Příspěvekod doho » 05 říj 2012, 12:02

A ještě jen dodávám, že je to ten první jak jste psal, od Panagias směrem dolů na Sarti, je tam odbočka s šipkou dolů z kopce doleva.
fioma

Příspěvekod fioma » 05 říj 2012, 15:58

Zdravím-směrem od přístavu Panagias je ještě jeden kemp.Je o něco větší na plochu,ale není tak vybaven jako Rea.Je za kopečkem od Rea k Panagias.Prostor je větší jak Rea, kolik si kdo zabere ale méně stínu.Rea je už pěkně zarostlá,zastíněná a vyhrazený prostor.Na tu stranu chodíme na procházky z Vurvuru.
doho

Příspěvekod doho » 07 říj 2012, 10:35

Vourvorou je super, byli jsme tam před 2 roky , to jsme neměli Fendika, bydleli jsme v soukromí u bezva starých lidí, je tam super pizerie Gusto s bazénem se sladkou vodou , však to asi znáte.Právě jsme se chtěli vrátit do těchto míst, je to krása.
Ten menší kemp jsme ani nepostřehli, dojížděli jsme po tmě a pak už jiný nehledali. Rea je super, jak píšete, stromy, stín a jen nám chyběl motor na člun, taťka toho tolik neupádluje :D , jsou tam místa na tom ostrově naproti, kde nikdo není a pláže jak v ráji.
tak zatím d.
Přílohy
100_1101.JPG
100_1101.JPG (79.63 KiB) Zobrazeno 2997 krát
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 pro 2014, 16:47

Pro svoji červnovou dovolenou hledám nějaké tipy na autokempy v oblasti Sithonie (případně v oblasti Kavala).. ;-) Potom v oblasti Pelion, dále Khalkis, potom na jihozápadním břehu Peloponésu a někde v oblasti Parga.. Znáte nějaký dobrý? Autokempy jsou zde povolené propagovat ;-) Děkuju všem, kdo poradí..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
PrVk

Příspěvekod PrVk » 10 pro 2014, 21:05

Pavle zdar,

posílám odkazy na 3 kempy v JZ Peloponésu, se kterými jsme byli spokojeni -všechny jsou u pláže, sociální vybavení výborné a stále udržované, market a taverna u nosu, čisté prostředí....

Tady můžeš hledat všechny, jsou zde hodnocení a názory turistů, fotografie, popisy:
http://cs.camping.info/%C5%99ecko/pelop ... -bay-20645

A zde jsou ty odkazy na námi vyzkoušené kempy, kde se nám líbilo:

http://www.gythiocamping.gr/
http://www.finikescamping.gr/el
http://www.erodioss.gr/
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 pro 2014, 23:19

-->PrVk: Osobně dám více na osobní zkušenost, nejsme nároční a stačí hlavně čistá sprcha s teplou vodou a wc.. Tohle se mi líbí moc, takže zbývá ještě pět oblastí.. jihozápad peloponésu bych už měl.. DÍK!
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
bohus13

Příspěvekod bohus13 » 11 pro 2014, 08:52

pavle ahoj, zaujala ma tvoja odvaha znovu precestovat skoro celu pevninu grecka. snad nebudem mimo temy ak das vediet ako, alebo akym autom chces absolvovat takuto narocnejsiu trasu. mam zato ze vlastnym autokaravanom alebo jeho zapozicanim sa takato vyprava da v poho zvladnut, co nakoniec riesi aj pripadny problem s najdenim dobreho AUTOKEMPINGU. neraz som v grecku videl ako autokaravany volne parkuju trebars pri karidi beach alebo orange beach /sithonia/, trebars aj na epire v ammoudii pri acheron river blizko pargy...jednoducho pristup gr. policie k volnemu parkovaniu autokaravanov v grecku je stale zatial volnejsi ako u nas aj ked legislativne to osetrene je.
..bohus trinast, pan boh pri nas!
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 pro 2014, 19:59

-->bohus13: ..jedu mojí dvojkovou octávkou, pojedu sám nebo pravděpodobně s dcerou, vezmeme to sportovně a pohodlí nijak neřešíme. Na každém místě se chci zdržet dva dny.. Sebou malý stan, zadní část auta upravená na spaní.. A spát se bude různě, odpočívat až přijedeme domů. Čeká mne v Řecku spoustu práce a sbírání nových materiálů pro náš web, to je hlavní cíl, kterému podřídíme vše.. Čím více zážitků přivezeme tím líp..

Zpět na