Autokempy v Řecku (vše o kempování)

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)
Mr.Vaahaa

Re: Peloponéz

Příspěvekod Mr.Vaahaa » 29 čer 2015, 10:32

Máte někdo aktuální info o free kempingu na Peloponézu?
Šíří se fámy o speciální policii co vyhání karavany z pláží a podobně...
Podle mě nesmysl, ale za otázku nic nedám...

Za 5 dní odjíždíme na trajekt do Ancony.

Busík připraven, tak snad tam dojedeme :-)
RA recko pelopones.jpg
RA recko pelopones.jpg (73.35 KiB) Zobrazeno 1395 krát
sae

Re: Peloponéz

Příspěvekod sae » 29 čer 2015, 12:00

Určite dôjdete, Volkswagen nemá problém. Ovšem vy, bez klímy, to budete mať ťažšie :-)
Prajeme vám krásnu dovolenku. :D
Keď zistíš, aké je všetko perfektné, zakloníš hlavu a budeš sa smiať s tvárou obrátenou k oblohe. Buddha.
Pavel
Administrátor

Re: Autokempy v Řecku (vše o kempování)

Příspěvekod Pavel » 15 úno 2016, 20:00

Vážené kolegium hledám nějaký pěkný kemp u moře v níže uvedené oblasti na Peloponésu, zároveň uvítám Vaše postřehy z těchto míst, které stojí za to navštívit a zaznamenat na tyto stránky ;-) děkuji..

Ashampoo_Snap_2016.02.15_19h57m57s_003_.png
Ashampoo_Snap_2016.02.15_19h57m57s_003_.png (289.31 KiB) Zobrazeno 1143 krát
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
frigo

Příspěvekod frigo » 15 úno 2016, 21:08

1991 Nea Moudania,Soluň,Atény / 1993 Kerkyra/1996 Stavros/1997 Kréta/2010 a 2011 Sarti/2012 Xyropigado, Leptokaria/2014 Platamonas/2015 Ammoudia, Arkoudi, Nea Peramos/2016 Nikiti/2017 Archea Korintos, Monemvasia,Koroni/
PrVk

Příspěvekod PrVk » 15 úno 2016, 21:57

V uvedené oblasti mám zkušenosti se dvěma kempy.

V roce 2011 jsem byl v kempu Gythion Bay (vedlejší Mani Beach měl plno a už nás nepustili dovnitř!), Kemp je velmi udržovaný, čistý, vše v dosahu-taverna, market, sociální zařízení, bazén i mořské pobřeží, wi-fi signál silný jen u recepce...moje fotka z pobřeží kempu: https://www.facebook.com/reckoautem/pho ... =3&theater

Jinak na jejich stránkách vidím pokrok, mj. "dřevěný" stan k pronájmu, je třeba mít jen vlastní povlečení.....tak konečně má někdo dobré nápady, viz: http://www.gythiocamping.gr/

V roce 2014 jsem byl na ostrůvku Elafonisos v kempu Simos. opět perfektní, ale přece jen těží z jedinečné polohy a bezkonkurenčnosti v dalekém okolí, takže cena za pobyt v něm je téměř o 50% vyšší, než je řecký standard. (Pro jednoho dospělého se stanem a autem tam noc dle ceníku vychází v předsezónním červnu na 17 euro/noc- holt kemp si nemůže dovolit každý :D )
https://www.youtube.com/watch?v=N-ql8odx2KU

http://www.simoscamping.gr/facilities/en
EvinaG

Příspěvekod EvinaG » 08 črc 2018, 15:02

Ahojte ako to funguje keď chodíte do kempoch? Treba zajednať miesto alebo sa vždy nejaké nájde? Chceme ísť na Lefkádu a so stanom. ďakujem
RomanKM

Příspěvekod RomanKM » 08 črc 2018, 16:59

Nevím kolik je autokempů na Lefkádě,ale jestli jsou,tak spíš na jižní straně.Viděl jsem lidi kempovat přímo na pláži na Gialosu.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare, 2018 Chorvatsko,BiH Plitvice,Trogir,Šibenik,Dubrovník,Sarajevo
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 črc 2018, 20:21

-->EvinaG: ..objednat místa se určitě dají, ale většinou ze stránek dotyčného kempu přes e-mail.. Na bookingu bývají z kempů většinou zamluvitelné pouze "bungalovy".. S Lefkádou nemám zkušenost.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
PrVk

Příspěvekod PrVk » 08 črc 2018, 21:18

EVINAG: tak já vyzkoušel kempy na západních ostrovech na Korfu, Lefkádě, Kefalonii, Zakyntu i na Elafonisu. Všechny byly parádní a všechny byly se základním vybavením- market, taverna, lednice, čistě udržované wc a sprchy a bazén. Na Lefkádě jsem byl v Mikro gialos v Poros beach camping a nemohu napsat nic špatného. Předem jsem nic neobjednával,byli jsme tam zhruba v tuto dobu. Ale byl tam hezký zážitek, kdy nás všechny obíhala nějaká paní, že našla peněženku a nevěděla, komu ji má vrátit. Tak ji opřela o kmen stromu ve výšce očí a v tom kempu byla asi den, než se majitel našel :D .

PS: já většinou kontaktuji kemp, který si vyberu a přímo se e-mailem zeptám, zda mohu dojet a zda mají třeba nějaké základní vybavení, který si pak nemusím vozit (zpravidla stůl a židle). A podle reakcí už poznám, jaká je ochota......
EvinaG

Příspěvekod EvinaG » 08 črc 2018, 21:34

Ďakujem za odpoveďe, už som do jedného písala Camp Vasilliki beach a nikto mi neodpísal zatiaľ, tak skúsim ešte kontaktovať ostatné a uvidím či mi príde z nejakého odpoveď :D

Zpět na