Zkušenosti s inzercí "Společná jízda více vozidly"

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)

Rubrika inzerce "Společná jízda více vozidly"

Mám dobré zkušenosti.
10
83%
Nemám dobré zkušenosti.
2
17%

Celkem hlasů: 12
KE-Peter-SK

Re: Zkušenosti s inzercí "Společná jízda více vozidly"

Příspěvekod KE-Peter-SK » 23 dub 2012, 19:38

Ahoj Mirin.
Pred rokom nám stretnutie nevyšlo pre zmenu dátumu z mojej strany. Tento rok ideš? Alebo ešte nemáš vybratý termín, keď nie si na zozname inzerentov. Ja čakám lebo mením tátoša na prepravu. Termín je jasný, pár dní pred vysvedčením ale nerád by som na starom Fiate bez klímy a so 70 koňmi pod kapotou.
V roku 2018 - 13. cesta autom do Grécka! :dance:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 24 dub 2012, 07:04

ahoj Peter, jak to bude letos, ještě netuším, ale nemám zatím nic zorganizovanýho a kdyby náhodou, tak bych jel přes prázdniny a rád bych na Lefkadu nebo do Toroni. Jenže prázdniny maj 8 víkendů a už se mi začíná na každýý dělat nějaký program :roll: Jak to všechno stihnu, to netuším...ale jestli vyrazím, určitě bych se do seznamu inzerentů hodil, ikdyž vloni jsem nikoho nenašel...asi blbej termín, či co...odjezd v neděli ráno a cesta bez čekaček a problémů...
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 28 kvě 2013, 14:53

K INZERCI NA R-A: "Společná jízda více vozidly".. Inzerce slouží pouze k tomu, aby se mohlo na cestě doprovázet (sejít) více vozidel.. Nenabízejte v inzerci prostory svého vozidla k přepravě dalších osob! Je to velké riziko, jednak jsme každý jiný povahou i zvyklostmi a nemusíte si tzv. "sedět", což Vám totálně může zkazit požitek z cestování ALE HLAVNĚ, kdyby se Vám stala dopravní nehoda, takto narychlo uzavřené "přátelství" se může rázem změnit (a věřte, že se změní) v boj o náhradu škody osobám, které přepravujete v duchu pomoci "dobré vůle".. Tyhle případy jsou z historie cestování známy a zkušenosti s tímto velmi nedobré.. Jsem proto v podobných případech nekompromisní a podobné nabídky v našich/vašich inzerátech mažu s odkazem na porušení pravidel.. Nedávno jsem dokonce smazal jednu žádost o dopravu osob včetně dětí, tuším na Chalkidiki :shock: ..někdy si říkám, kam až jsme někteří schopni zajít (ale spíše si to neuvědomujeme), by jsme dosáhli svého cíle a přitom jsme schopni klidně přenést odpovědnost za dopravu na druhé, se všemi možnými negativními důsledky pro osobu, která podobnému v dobrém vyhoví.. Tohle není žádná legrace, není to cesta na hodinu.. :shock:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
korfiot

Příspěvekod korfiot » 12 črc 2017, 10:46

Pro IVI,která jede trajektem do Igoumenitse:
poslal jsem e-mail.
Korfiot. :confusion-shrug:

Zpět na