PLACENÁ REKLAMA

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)
Pavel
Administrátor

Re: Všeobecné zkušenosti o ubytování

Příspěvekod Pavel » 25 bře 2015, 20:48

PLACENÁ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ NA WEBU R-A.. Takže Vám tímto představuju náš projekt placené reklamy na ubytování na našem webu. Bohužel EU vše od 1.1.2015 vše zařídila tak, že ji u nás může zatím zadat pouze fyzická nebo právnická osoba trvale žijící nebo podnikající v ČR.. Tato "osoba" se u nás zaregistruje a vytvoří si účet zdarma, ve kterém si inzerát sestaví. Zadá údaje o objektu, o ubytovací jednotce a naplánuje si reklamní kampaň. Zde se mu vygeneruje cena v CZK a pokud souhlasí odešle fakturační údaje se žádostí o zveřejnění sestaveného inzerátu. Po schválení obdrží fakturu, po jejíž zaplacení bude inzerát zveřejněn po nastavenou dobu.

S případnou inzercí samozřejmě pomůžeme a poradíme..

Jedná se o placenou nabídku (reklamu) směřovanou mimo náš web, další komunikace ohledně ubytování je již jen mezi zájemcem a ubytovatelem... Bohužel více, než je v inzerátech zveřejněno, nevíme..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Sally

Příspěvekod Sally » 25 bře 2015, 21:38

Ať to funguje ke spokojenosti všech - letos se mě to netýká, ale ............ :D
Bahuhu
Administrátor

Příspěvekod Bahuhu » 26 bře 2015, 00:38

Palec hore !!!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Že by jedna z možností, aby sa vlk nažral, a koza zostala cela.

PS:
Sem rád
že se "Dub" skloňuje
podle vzoru kamarád.
:D :D :D
PS 2:
Už to vidím jak to tu zase nejaky "Hrdina " komentuje. :mrgreen: :mrgreen:
bohus13

Příspěvekod bohus13 » 26 bře 2015, 08:23

...zverejnit reklamu ubytovania v grecku moze individualnej turistike len a len pomoct. verim ze v buducnosti sa tu mozu objavit rekl. bannery a spoty na ubytko z celeho grecka a ostrovov ak to bude technicky vobec mozne. pretoze clenovia R-A teamu na svojich cestach po grecku mozu kludne posobit aj ako "agenti R-A" a takuto reklamu na vasom serveri majitelovi greckeho ubytovania ponuknut, aj ked svoje ubytovanie v gr. ziskali trebars cez booking.com. R-A palec hore.
..bohus trinast, pan boh pri nas!
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 26 bře 2015, 09:01

-->bohus13: Tak určitě uvítáme od našich webových návštěvníků a přátel (tudíž skalních příznivců individuálního cestování a Řecka), když nám pomohou se šířením nových možností našeho webu. Jsme komunikativní lidé a na dotazy případných zájemců rád odpovím přes můj email pavel***recko-autem.cz (***zavináč). Administrativní rozhraní zadání inzerce nabízí hodně možností v rámci soukromého a neveřejného účtu, včetně uložení informací o ubytování a pak už jen doplňování "reklamních kampaní" na základě uvážení inzerenta.. Děkujeme za případnou podporu, máme nyní zaváděcí ceny s velkou slevou..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

PLACENÁ REKLAMA

Příspěvekod Pavel » 26 bře 2015, 09:06

Zavedli jsme novou službu pro zájemce o placenou reklamu na našem webu.
andy.mclaren

Příspěvekod andy.mclaren » 11 dub 2015, 21:22

Bahuhu píše:Palec hore !!!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Že by jedna z možností, aby sa vlk nažral, a koza zostala cela.

PS:
Sem rád
že se "Dub" skloňuje
podle vzoru kamarád.
:D :D :D
PS 2:
Už to vidím jak to tu zase nejaky "Hrdina " komentuje. :mrgreen: :mrgreen:

už sa hodnú chvíľu smejem a akosi neviem prestať....... :lol: :lol: :lol: si zabil..... :mrgreen:
šaleny vychodňar... :D 2010 - autom Polychrono, 2011 - autom Sarti, 2012 - autom Sarti..... 2013 autom Nea Vrasna, 2014 - autom Kastrí Loutró... 2015- znova autom Kastrí Loutró a rok 2016: ??? znova Kastri Loutro
Pavel
Administrátor

Re: PLACENÁ REKLAMA

Příspěvekod Pavel » 30 kvě 2017, 22:39

Přiznávám, že nemám bannerovou reklamu rád a my ji nyní přesto na náš web umístili. Proč? Když pominu, že každá "kačka" na provoz webu je dobrá, dost mne při studování námi užitého reklamního systému překvapilo, že si lze tématicky vybrat z toho, co chceme na svém webu nabízet za produkty a my nyní vybíráme z věcí, které se mohou cestovatelům při cestě do Řecka na dovolenou hodit. Jako příklad bych uvedl, že shodou okolností jsem dneska uzavřel cestovní připojištění auta do Řecka na poruchu, havárii, živelnou pohromu nebo krádež u České pojišťovny, kterou považuji v tomto směru za současnou špičku (stálo mne to na 14 dní 1287,-Kč včetně havarijky, připojištění sedadel a garance odtahu do 50 tisíc korun).. a na naší reklamě se přitom dozvíte, že ji můžete uzavřít i on-line s patřičnou slevou.. Takže možná i reklamou rozšíříme váš i náš obzor a vědomosti.. ;-) (Pavel R-A)

Pokud chcete uvedenou reklamu vidět a používáte třeba prohlížeč Opera, lze náš web přidat do výjimek zobrazení reklamy a vybírat si to, co vás osloví. A když vás to osloví natolik, že daný produkt zakoupíte, podpoříte tím náš web.. ;-)

Zpět na