Všeobecné zkušenosti o ubytování

Všeobecné zkušenosti se sháněním ubytování v Řecku, autokempy, karavany na cestě.. (RESPEKTUJTE PROSÍM PRAVIDLA DF A NEUMÍSŤUJTE REKLAMU ANI NENABÍZEJTE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVACÍCH AJ. SLUŽEB)
Katka

Re: Všeobecné zkušenosti o ubytování

Příspěvekod Katka » 10 led 2018, 10:18

Rozpútala som ohnivú :doh: diskusiu po sviatkoch, aspoň sa "rozcvičíme" a zohrejeme spomienkami na Grécko :violin: . My už sa tešíme, kedy vyrazíme.
pizlo

Příspěvekod pizlo » 10 led 2018, 20:48

Chorvácko asi na blint áno,ale Grécko v sezóne nie.Poslednú dobu veľa MK,SRB,RO.Je zaujímavé, že na webe je veľa ľudí ale na troch prstoch som ešte ani jedného nestretol.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2018, 08:29

-->Katka: Ohnivú diskuzi? Nééé... Jen občas cítím potřebu něco upřesnit, doplnit.. a lidi dost slyší na slova ušetřit peníze, což se skutečně při ubytování na "blind" může podařit, jenže to má svoji docela podstanou odvrácenou stranu "mince" s vysokým rizikem pro které se nemusí podařit a které zdá se stoupá s oblibou Řecka jako relativně nejbezpečnější destinace ve středomoří..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Katka

Příspěvekod Katka » 11 led 2018, 09:02

Pavel, myslela som v dobrom. Aj ja si rada vydiskutujem veci, preto som aj nahodila ten Peloponez. Čítala som asi všetky cestopisy, dokonca minulý rok som čerpala z nich, keď som bola na Thassose- vďaka za to. Keď sme mali malé deti, tiež som mala radšej ubytko zabezpečené. Raz sa nám stalo v HR, že sme nemohli celé hodiny nič nájsť a deti sa potili v aute. Neporovnávam HR a GR, len som zažila ten pocit a nakoniec sme skončili v kempe na 1 noc a druhý deň sme išli ďalej. Teraz sú veľké takže už to vedia pochopiť a zapájajú sa , hlavne angličtinou ;)
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 11 led 2018, 09:51

-->Katka: ..lidi když reaguju, proč myslíte, že se urážím nebo si myslím, že to je ve "zlém" :mrgreen: .. depak,tak to není.. Možná píšu zaníceně (protože tohle cestování a Řecko mi změnilo život a já dycky "zahořím" - ohnivě bylo tudíž správně :mrgreen: ) a také píšu podrobně (protože mne to tak naučil desetiletý život našeho webu a někteří ani tak nepochopí a já přitom chci co nejméně pochyb a omylů..) ..nebojte, mne když něco naštve, tak to dávám zcela otevřeně najevo :mrgreen: nejsem "politicky korektní" (což je dnešní módou) k nikomu, ani k Řecku ani k sobě.. :oops: :mrgreen: A nikdy bych si nedovolil někoho z vás vědomě urazit.. :naughty: Rád se s vámi bavím :oops: byť se nemohu zavděčit všem, pořádek musí být :-) a tak to prostě je..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Markéta

Příspěvekod Markéta » 12 led 2018, 16:47

Taky doporučuji objednat dopředu a naopak čím dřív, tím lip. V červenci jedeme na pár dní do Chorvatska. Rezervaci máme přes Booking a od doby naší rezervace (cca před 2,5 měsíci) se ceny za 4 noci pro dva navýšila z 5000,- na skoro 8000,- a to už je znát. V podstatě stejně tak to roste i v jiných destinacích. Jinak jsem koukala na navyšování cen u apartmá v GR, kde jsme byli v 2016 a letos pojedeme zas. Je pravda, že se ceny navýšily, ale ne zas tak hrozně. 4 lůžkový app/noc v plné sezoně: 2015 = 47E, 2016 = 53E a v roce 2018 58Euro. Když se nad tím tak zamyslím, tak začátkem července stojí v HR 2lůžkový pokoj 80E a v GR 4lůžkový apartmán začátkem srpna 58E. (stejná úroveň, oba s bazénem) Je jasné, co je výhodnější a tak šup lidi rezervujte a v létě :dance:
bobsonov

Příspěvekod bobsonov » 15 led 2018, 20:25

Já 3x na Lefkádě a vždy na blind. :dance:
Peter

Příspěvekod Peter » 07 úno 2018, 19:43

tento rok som zaplatil za to isté ubytovanie ako pred dvomi rokmi o cca 33 % viac :angry-banghead: , porovnávam to už bez ceny za raňajky, ktorými mi podmienili tohtoročné ubytovanie
preto sme zvolili začiatok sezóny, ktorý je trocha lacnejší ako top sezóna (dúfam že tam bude stabilne krásne počasie ako po minulé roky)

porovnával som to aj s Chorvátskom, u ubytovateľa, kde som bol pred rokmi ale stále je pomer cena/výkon (služby) lepšia ako v chorvátsku (overil som tohtoročné ceny aj v chorvátsku)

aké máte skúsenosti s nárastom cien Vy :?:
ma3os

Příspěvekod ma3os » 08 úno 2018, 17:22

Mozno pisem odveci, my zatial chodime stale na ine miesto. Tohto roku ideme do Vrachos beach (vdaka za tip Korfiot), cena za dvojizbovy apartman, 2 dospeli + 2 deti, je 80€ vratane lehatka a slecnika na plazi na vrchole sezony (prelom jul-august). Bez toho ratam 73€/noc. Dom cez cestu od plaze. Mozno by mohol prispiet niekto, kto tam bol, aby sme porovnali...
2014 Chalkidiki - Nea Vrasna, 2015 Corfu - Messonghi, 2016 Kefalonia - Skala, 2017 Zakynthos - Tsilivi, 2018 Vrachos beach
Trnkas7

Příspěvekod Trnkas7 » 09 úno 2018, 03:29

Zdravím...aj my letos po dvouleté odmlce opět do Řecka autem. 2016 jsme byli se ženou na Kosu letecky, s českou ck na 15dní. Cena byla tušim 35000,- za oba dva, bez jídla a plážového servisu. Navíc nejsme válecí osoby, takže na 13 dní zapůjčen skůtr 200ccm a procestován ostrov křížem krážem. Navštíven aj ostrov s činnou sopkou, jeden uskutečněný výlet aj do tureckého Bodrumu. Loni jsme absolovali týden v Chorvatsku s přáteli, kde jsme měli pronajatý cely domek na týden v prvním týdnu měsíci září za cenu 630€ pro 10 lidí cca 300 m od moře.(celý týden jsem ženě říkal, jako že to není špatné, ale že Řecko je Řecko). Letošek se vracíme opět, jako již několikrát předtím do Nea Vrasna...kde ubytování jsem si zaplatil skrze Srbskou cestovni agentůru. Cena za dvoulůžák s klimou v druhé ulici od pláže, na 10dni v termínu od 25.8. - 4.9. je 204€...je to dokonce aj v ubytovací vile, kterou vlastní náš známý Řek, ale bohužel už 3 roky to vždy na celou sezónu dopředu pronajme srbské agentůře. Nemohu si stěžovat. Cena je samozřejmě pouze za ubytovaní. Strava a plážovej servis jsou další výdaje...už teď se těsím,že opět zavítáme na “místo činu”. 8-)
2010 autem Nea Vrasna. 2011 autem Nea Vrasna. 2012 autem Nea Vrasna. 2013 autem Nea Vrasna. 2014 autem Nea Vrasna. 2015 autem + moto Pelion - Tsagarada + Nea Vrasna. 2016 letecky Kos - Kefalos . 2017 autem Chortvatsko - Sukošan. 2018 autem Nea Vrasna

Zpět na