JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Trencanka

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Trencanka » 23 čer 2018, 19:17

Prosim vas, kde sa da kupit - objednat nalepka na auto R-A ? Dakujem ;)
jiří fíla

Příspěvekod jiří fíla » 23 čer 2018, 20:04

V plechové kavalerii máš postup.
2013 Nea Vrasna, 2014 Paralia Dionisiou, 2015 Nea Irakleia, 2016 Nea Mesagkala, 2017 Nea Irakleia, 2018 Sarti
matrix

Příspěvekod matrix » 23 čer 2018, 22:36

to Milo:k tomu co jsi napsal, nebudu reagovat, namá to význam a je to zbytečné. Já jsem ve svém původním příspěvku reagoval na dotaz DJKE73 k tomu kde kdo si pořizuje dálniční známku do Maďarska, s tím kde ji nakupuji já a zřejmě i jiní z tohoto fora. Že se ti má původní odpověď nelíbila a ty ostatní reakce rovněž, nemíním dal reagovat. Je to prostě moje volba a že to není tebou prosazovaný prodejce je mně celkem jedno, prostě se s tím smiř a pokud ne, tak s tím nic nenadělám. Howg
2003-2008 Montenegro, 2010-Swinoujscie (Pl), 2011-Nikiti+Vourvourou+FYROM-Ohrid, 2012-Kréta (červen)+Thassos(září), 2013-Sveti Stefan (MNE), 2014-Polychrono+Meteora, 2015- Possidi, 2016 - Polychrono (červen), Gallipoli (It - září), 2017 - Ouranopoulis, 2018 - Metamorfosis
RomanKM

Příspěvekod RomanKM » 24 čer 2018, 08:26

ivona777: na Lefkádě jsme byl loni poprvé a velice se mi líbila. Ve vedru doporučuji nejlépe hned ráno zajít v Nidry na vodopád.Není sice nijak veliký,ale je to tam pěkné.Na pláže spíše severní pobřež.Na jihu v Nidry je to jak v Chorvatsku.Kamínky,bez vln a všude kolem ostrovy :-). Z Vasiliki jsme si zakoupily výlet lodí po 7 ostrovech. Je to na celý den a pěkné.Zastaveje se na Egremni na koupání,pak na Kefalonii ve Fiskardu,na Ithace na koupání,kolem skorpia a dalších malých ostrůvků.Pro 2 dopělé a 2 děti jsme platili 40€.Dojeli jsme ráno k lodi a řekli,že nám prodejce na pláži říkal,že platí jen dospělí a děti zdarma.Jinak v kanceláři ve Vasiliki ti takovou cenu nedají ,tam chtěli i s dětmi 60€. Loď nebyla plná,tak byly rádi za každé euro. Na Porto Katsiki je chladnější voda a do oběda je tam stín.Pak dojedou lodě a je plná pláž.Jsou tam kamínky.Prázdno a opravená silnice byla na Gialosu.Na Megali petra je dost úzká silnice a blbě se tam parkuje,ale za návštěvu to určitě stojí.Doporučuji i Kathismu ,která je dobře dostupná autem a tudíž je tam dost lidí,ale netlačíš se,je velká a Milos,který je přístupný jen pěšky přes kopec z Agios Nikitas.Ubytování jsme měli v Kalamitsi za 40€ pro 4.Toť mé postřehy.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare

Zpět na