JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Trencanka

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Trencanka » 23 čer 2018, 19:17

Prosim vas, kde sa da kupit - objednat nalepka na auto R-A ? Dakujem ;)
jiří fíla

Příspěvekod jiří fíla » 23 čer 2018, 20:04

V plechové kavalerii máš postup.
2013 Nea Vrasna, 2014 Paralia Dionisiou, 2015 Nea Irakleia, 2016 Nea Mesagkala, 2017 Nea Irakleia, 2018 Sarti
matrix

Příspěvekod matrix » 23 čer 2018, 22:36

to Milo:k tomu co jsi napsal, nebudu reagovat, namá to význam a je to zbytečné. Já jsem ve svém původním příspěvku reagoval na dotaz DJKE73 k tomu kde kdo si pořizuje dálniční známku do Maďarska, s tím kde ji nakupuji já a zřejmě i jiní z tohoto fora. Že se ti má původní odpověď nelíbila a ty ostatní reakce rovněž, nemíním dal reagovat. Je to prostě moje volba a že to není tebou prosazovaný prodejce je mně celkem jedno, prostě se s tím smiř a pokud ne, tak s tím nic nenadělám. Howg
2003-2008 Montenegro, 2010-Swinoujscie (Pl), 2011-Nikiti+Vourvourou+FYROM-Ohrid, 2012-Kréta (červen)+Thassos(září), 2013-Sveti Stefan (MNE), 2014-Polychrono+Meteora, 2015- Possidi, 2016 - Polychrono (červen), Gallipoli (It - září), 2017 - Ouranopoulis, 2018 - Metamorfosis
RomanKM

Příspěvekod RomanKM » 24 čer 2018, 08:26

ivona777: na Lefkádě jsme byl loni poprvé a velice se mi líbila. Ve vedru doporučuji nejlépe hned ráno zajít v Nidry na vodopád.Není sice nijak veliký,ale je to tam pěkné.Na pláže spíše severní pobřež.Na jihu v Nidry je to jak v Chorvatsku.Kamínky,bez vln a všude kolem ostrovy :-). Z Vasiliki jsme si zakoupily výlet lodí po 7 ostrovech. Je to na celý den a pěkné.Zastaveje se na Egremni na koupání,pak na Kefalonii ve Fiskardu,na Ithace na koupání,kolem skorpia a dalších malých ostrůvků.Pro 2 dopělé a 2 děti jsme platili 40€.Dojeli jsme ráno k lodi a řekli,že nám prodejce na pláži říkal,že platí jen dospělí a děti zdarma.Jinak v kanceláři ve Vasiliki ti takovou cenu nedají ,tam chtěli i s dětmi 60€. Loď nebyla plná,tak byly rádi za každé euro. Na Porto Katsiki je chladnější voda a do oběda je tam stín.Pak dojedou lodě a je plná pláž.Jsou tam kamínky.Prázdno a opravená silnice byla na Gialosu.Na Megali petra je dost úzká silnice a blbě se tam parkuje,ale za návštěvu to určitě stojí.Doporučuji i Kathismu ,která je dobře dostupná autem a tudíž je tam dost lidí,ale netlačíš se,je velká a Milos,který je přístupný jen pěšky přes kopec z Agios Nikitas.Ubytování jsme měli v Kalamitsi za 40€ pro 4.Toť mé postřehy.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare, 2018 Chorvatsko,BiH Plitvice,Trogir,Šibenik,Dubrovník,Sarajevo
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 24 čer 2018, 10:32

Panove je mi lito, kdyz tady nekdo pise zpusobem, kdy druhy odmita na to "reagovat".. KAZDY ma svuj zpusob zivota, zvyku, postupu a dalsiho co se druhemu muze zdat divny, ale to neni duvod k sebemensi dehonestaci ci narazek.. Takze si to uvedomme a respektujme. Proto jsme uzavrena skupina abychom se tady chovali k sobe s co nejvetsim respektem. Pokud se vam neco na druhem nelibi, kousnete se radeji do jazyku a mlcte, nez sarkasmus a jine co se nemusi druhemu libit (atd.. ) Pokud chcete presto reagovat, tak zpusobem "ja bych, ja delam, zkus tohle.." doted to slo a pujde to i dal.. Vyhodim odtud klidne i bratra, uz mne znate, obcas si musim respekt vynutit a neberte to jako vyhruzku (tohle cele je mi hodne lito) a doma (web) to nestrpim. Takze klid (tim to zde konci a nereagujte, rozumim vsem stranam a netreba vice rozepisovat). Uzivejte si zdejsich informaci at se vam libi, ci nikoliv. Ja si vazim kazdeho, kdo sem napise informace poucne jinym.. Vse myslim v tom nejlepsim duchu pro vsechny strany, takze se vratme ke konstruktivnimu jednani!!! PROSIM VEMTE NA VEDOMI A UZ SE K TOMU NEBUDEME VRACET. mam dovolenou a nechci si ji kazit tim, ze budu dohlizet a vysvetlovat.. Diky za pochopeni vsem.!!!! Pokud se to co pisu nelibi, muze odejit, na pozadani registraci zrusim.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 24 čer 2018, 11:21

Klucí, přece se nebudeme hádat. To jste družstevníci" :D
Prostě ať si každej vybere kde a co si chce koupit. Taky někdy někomu poradím podle mě nejlepší možnost a když chce raději zaplatit víc, či míň, či si to koupit jinde, nechám ho .. je to jeho rozhodnutí. Každý má ten svůj důvod. Hlavní je, že je spokojenej a v pohodě dojede do Řecka. Raději napište nějaaké další info k Maďarsku. Rum poradil, kde kupuje klobásy on, tak se můžete přidat i ostatní. Popř. i jiné zajimavé pochutiny. Stejně jako nás inspiroval Milosduris marmeládou z fíků z Makedonie. Stejně jako by určitě někdo uvítal doporučení a nedoporučení na jiné věci. Klidně i to wc ... apod.
Jo aTy Pavlíku se nerozčiluj, dej si ouzo, sbal nějakou kost a užívej si dovču :D
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
Petr11

Příspěvekod Petr11 » 24 čer 2018, 17:42

Uz to na mne leze...sice jedem az 8.7.,ale uz jsem dnes pro jistotu koupil slovenskou i madarskou znamku...vytiskl itinerar (papir je papir i pres ty 3 navigace,co mam v aute)...kontroluju pasy,dostatek penez,lednice uz bezi tyden v garazi...ako pako...:-) :-) :-)
Lepsi se zadrit,nez-li zrezivet...
ivona777

Příspěvekod ivona777 » 24 čer 2018, 19:37

to RomanKM, dik za info. Dnes sme absolvovali Milos Beach a Kathismu a zajtra plánujeme vodopády a ak počasie dovolí maják a Porto Katsiki. My sme ubytovaný v Lefkade pri pláži Agios Ioannis.
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 24 čer 2018, 19:48

Tak jsem se na základě příspěvku Ivony mrkl jak je vlastně v Řecku, když v pátek vyrážím ... a tam je zima a chčije ... to je zlej sen. Ještě, že se to má než pojedu zlepšit ... Minulý rok bylo tropické horko a teď zase kosa ..
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
matrix

Příspěvekod matrix » 24 čer 2018, 20:50

v loňském roce jsem nakupoval klobásy (jak csemege, tak i csipos) a uherák ve stánku před velkým nákupním centrem v Keckemétu, bez problému placeno kartou, podobně doporučuji BČS, která patří k tomu nákupnímu centru nakoupit případně potřebné PHM, víc než rozumná cena. Pokud při cestě zpět domů zase až tak moc nespěcháte, doporučuji věnovat aspoň půl den nákupům v outletu v Indii (Srbsko, kousek od dálnice, samostaný dálniční sjezd. Jinak fikový džem doporučený Mlošem fakt nemá chybu, dojídáme poslední sklenici a věříme, že při zpáteční cestě z Řecka v Gevgelii nakoupíme nové ...
2003-2008 Montenegro, 2010-Swinoujscie (Pl), 2011-Nikiti+Vourvourou+FYROM-Ohrid, 2012-Kréta (červen)+Thassos(září), 2013-Sveti Stefan (MNE), 2014-Polychrono+Meteora, 2015- Possidi, 2016 - Polychrono (červen), Gallipoli (It - září), 2017 - Ouranopoulis, 2018 - Metamorfosis

Zpět na