JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
frigo

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod frigo » 21 čer 2018, 22:06

To Mirin, vypadá to na jízdu ponorkou, ale jen v periskopové hloubce :lol: .
Už jsem se po Řecku dopravoval pěšky, kolmo, autem, busem, na motorce,také jsem plaval, i na lehátku :lol: , jel lodí, letěl letadlem a teď mně zajímá, jakými dopravními prostředky jste poznávali Řecko vy ostatní ?
Ponorka a batyskaf u mně zatím schází, i když i na dně kolem Řecka je toho také určitě mnoho k vidění a nalezení, i něco pro "Ajťáka" - https://veda-a-technika.eurozpravy.cz/t ... edce-spat/ , tak ten ponor snad někdy příště ;) .
I když mi dva Miro při něm budeme trochu bojovat s tím zákonem pana Archiméda :lol: ;) .
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 22 čer 2018, 05:38

andy.mclaren, olcitak => přeji vám pohodové a příjemné prožití cestovní horečky :lol: :clap: ale správně, příprava na cestu je důležitá... :doh:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 22 čer 2018, 05:39

Frigo...na tan náš batyskaf by ještě museli přivázat vagon s uhlím, aby se to s náma potopilo :lol: :angry-banghead:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 22 čer 2018, 08:15

Aaaaaa hubeňouři se ozvali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no jistěěě Miri, ja ale nekde cetl, ze pry si tlusty americani musi priplacet za letenku.. zjistim pro vas, zda to neplati i na reckych trajektech jako priplatek "za tonaáž... " Ze uz dalsi kamion kvuli vam nenalozi... Jeeeee si mi zlepsil naladu hubeňoure... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsi perla a zlaticko tohoto webu!
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
milosduris

Příspěvekod milosduris » 22 čer 2018, 13:47

Kto by sa chcel takto okúpať?
https://www.facebook.com/volvooceanrace/videos/10155543551802437/
To je adrenalín... :shock: Ešte že boli priviazaní, inak by ich to spláchlo!
Miloš + Boženka a Citroen C5 Tourer
kategória 50+
Máme radi slnko a more na FKK :-D

:auto-car: 2009-2013 8x Chorvátsko
:auto-car: 2014 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Parga/Lefkáda, 2016 Chalkidiki - Sithónia, 2016 Zakynthos, 2017 Evia
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 22 čer 2018, 21:40

S vami je zas legrace, jak dyby jste chodili do prace, nebo zmrzli :violin: :doh: :mrgreen: :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 22 čer 2018, 23:12

To Pavel. však je tu zima jako prase. Venku je 5 stupňů. :D A někteří taky musí pracovat, když Ty máš kuleváloš :D :D
Jo a k těm "Tvejm" tlustejm ... zase nehrozí, že by si nás v běženeckým táboře chtěli nechat jako tebe :D :D . Víš, my jsme vyžraný, protože nejsme líny. Se pořádně nažrat :D . Ty šetříš a tak jsi jak z Dachau :D
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 23 čer 2018, 07:46

To je šiílený to počasí u nas.. když sem odjížděl, hlasili 22-27 st a slunecno do konce cervna, rikal sem si ideal na zahradlu, ale jak to ctu, tak je to pomalu ideal na lyze :think: :doh: :pray:
milo

Příspěvekod milo » 23 čer 2018, 08:33

matrix: pri tvojej odpovedi ma napadol vtip:

Mama uci dceru, ako sa vari sunka: "Zoberes sunku tuto z nej odrezes, das do hrnca a hodinu varis."
- A musim z nej odrezat?
"Musis, inak sa dobre neuvari"
- A preco z nej musim odrzat?
"Neviem, mama ma to takto vzdy ucila, vzdy sa dobre uvarila. Odrezat zo sunky proste treba."
dcera vytaca telefon: "Ahoj babka, preco treba vzdy odrezat kus zo sunky, aby sa dobre uvarila?"
babka: "Netreba, kedysi sme mali maly hrniec, tak sa nam tam ziadna cela nezmestila".

Cakal som nieco na styl: jazykova mutacia, alebo nieco podobne, ale kedze chces usetrit na nevyhodnom kurze, tak za servisny poplatok budes radsej zadavat udaje v madarcine ako by si pohodlne vsetko vyriesil v anglictine len za cenu znamky :-D... dobre dobre, uz s tym koncim, kym sa zas nenajde niekto, kto bude odporucat nejakeho zbytocneho resellera :-D
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 23 čer 2018, 10:09

Hale lidi klid, dyz vas nektere ctu, prestava se mi to libit.. bud to blbe chapu, ale asi ne. :naughty: Takze se vratme k normalu!!!!

Zpět na