JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
tovel

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod tovel » 02 dub 2018, 11:48

to Pavel: Registrované mrtvé duše ...... jestli neškodí tak je ponech. Možná jeli do Řecka v minulosti jen jednou, nebo zdraví či finance nepřejí pro další cestu, nevíš. Nějaké nadšení je vedlo k tomu, že se zeregistrovali na R-A.
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 02 dub 2018, 23:24

Pavel:
"každý ušetrený bajt je k dobru...." :lol: :-) :dance:
V roku 2018 - 13. cesta autom do Grécka! :dance:
sitar
Administrátor

Příspěvekod sitar » 03 dub 2018, 10:05

to Pavel--: co se týče "mrtvých" nebo pasivních souhlas!
2008 Olympská,Vrasna; 2009 Korinth,Pella,Philippi;2010 Epidaurus, Mystras,Palamida,Mavrommati,Olympia; 2011 Dodoni,Lefkada,Prousos;TR Edirne,Enez; 2012 Diakopto,Nemea,Astros,Methoni;2013 Monevasia,Mani,Tennaro, Nafpaktos; 2014 Pelion;2015 Prespa;2016 Attiki,Evia,2017Athens
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 03 dub 2018, 14:39

Jako uplně nejstarší (ne věkem) by asi smáznout šli, ale byl bych tolerantní a nechal bych dlouhou lhutu ... cca 3 až 5 let ... s tím, že by se mi líbilo, kdyby systém např poslal jedno upozornění na mail než bude smazán ...
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 03 dub 2018, 17:00

Já to nějak udělám, ani to nepostřehnete. V každém případě ten systém sem já a provozuje mne Mirin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a naše pohonná jednotka jste vy.. jenže aby pohonná jednotka fungovala, měla by se taky zapojit a dodat nám motivaci i sílu ;) což většina z vás sama o sobě dobrovolně a zcela přirozeně děláte, protože to máte v krvi a my jsme vám za to velmi vděční a dáváme za vděk určitým bonusem ve váš prospěch.. ;-) Je to podstata a základ našeho webu. Na slova typu "já chci!" jsem už určitým způsobem alergický.. Já bych toho chtěl.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 03 dub 2018, 18:55

To Pavel:Já bych toho taky chtěl :D :D Třeba některý lidi nakopat :D :D (samozžejmě nemyslím Tebe ) :D :D
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 03 dub 2018, 19:17

-->Jardap: ..asi tak.. to máš štěstí, že jsi upřesnil, že nepatřím mezi tvé "oblíbence".. :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 03 dub 2018, 19:27

-->KE-Peter-SK: ..to vůbec ne, na informace je "bajtů" dost a rád za tím účelem i rozšířím web.. pár vět ve prospěch druhých, není zas tolik webhostingového prostoru.. ale když se podíváš kolem sebe, lídí kteří jsou ochotni obětovat trochu času pro druhé je skutečně menšina.. Dnešní svět tlačí před sebe "ego" jednotlivce a chování typu "já jsem" "já chci" aniž by sami přiložili ruku.. ..sobeckost a bezohlednost mne trápí, takhle přeci lidstvo nemůže fungovat, lidi by si měli pomáhat, umět přijímat, ale i nabízet.. ale co ti budu povídat, jsem rád, že jsi tady mezi námi.. ;-) ..občas žasnu co jsi schopen najít za zajímavé informace a takových Lidí je tady víc, co nemyslí jen na sebe.. :clap: já nejsem politik, mluvím zcela otevřeně a přímo i o věcech co se mi nelíbí..
Peter

Příspěvekod Peter » 04 dub 2018, 08:13

ahojte
ako pozerám tak obsah Traveleru "pokulháva" za minulými rokmi :?:
ak si dobre pamätám tak o takomto čase tam bolo po minulé roky oveľa viac ľudí
ja osobne si rád pokeciam s našincami a vypijem nejaké to pivko :obscene-drinkingcheers: (v niektorých častiach človek nepočuje slovenčinu alebo češtinu aj celú dovolenku)
je fajn, keď sa viem dohodnúť na krátkom stretnutí, alebo že mám v blízkom okolí ľudí, ktorých môžem kontaktovať a poprosiť o pomoc v núdzi :clap:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 04 dub 2018, 08:35

-->PETER: ..ne každý má ještě jasno v termínu dovolené. Není kam spěchat, protože každoročně se to na poslední chvíli hodně mění ;-)

Zpět na