JEN TAK SI KECNOUT :)

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Markéta

Re: JEN TAK SI KECNOUT :)

Příspěvekod Markéta » 02 srp 2018, 09:52

Určitě koupit až tam. Fakt to jezdí jeden za druhým. A každý si zajede sám, ale jsou tam chlapi, kteří ukazují kam a jak přesně zaparkovat.
CapeVerde

Příspěvekod CapeVerde » 02 srp 2018, 09:57

Ono sa to dopredu objednať ani nedá. Musíš kúpiť na mieste.
PrVk

Příspěvekod PrVk » 02 srp 2018, 10:09

Ohledně platby trajektem na Thassos: Jezdím vždy z Keramoti, ale nyní už je cena srovnatelná s plavbou z Kavaly. Ta je sice pořád ještě dražší, ale ušetří se kus cesty autem do přístavu. Problém je spíš v tom, že trajekty z Keramoti přes den jezdí v půlhodinových intervalech, z Kavaly méně častěji. Ohledně placení není vůbec čeho se bát. Dokonce pro ty, co přijedou na trajekt na poslední chvíli a nestíhají koupit lístky v pokladně, je možnost koupit lístky přímo na trajektu.
jiří fíla

Příspěvekod jiří fíla » 02 srp 2018, 14:24

Ahoj, prosim vás byl někdo na ostrově Limnos. Hledám nějaké informace ohledně trajektu atd. Děkuji
2013 Nea Vrasna, 2014 Paralia Dionisiou, 2015 Nea Irakleia, 2016 Nea Mesagkala, 2017 Nea Irakleia, 2018 Sarti
Markéta

Příspěvekod Markéta » 02 srp 2018, 14:34

jiří fíla

Příspěvekod jiří fíla » 02 srp 2018, 14:44

Markéto děkuji, mě by zajímalo hlavně jestli je potřeba rezervovat trajekt dopředu a jestli tam někdo nebyl osobně.
2013 Nea Vrasna, 2014 Paralia Dionisiou, 2015 Nea Irakleia, 2016 Nea Mesagkala, 2017 Nea Irakleia, 2018 Sarti
Markéta

Příspěvekod Markéta » 02 srp 2018, 17:22

Tak za chvilku končím v práci a zahajuji přesun pro děti k našim na Vysočinu. Zítra ráno směr jih. :dance: Až budu na hranicích HU/SRB pošlu sms. Další hranice budou až v úterý. Mějte se všichni krásně.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 02 srp 2018, 18:58

-->Markéta: ..přeju šťastnou cestu a budu rád, když se ozveš a podáš reference.. :shifty:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 02 srp 2018, 19:02

-->Ivton: Vítej v pořádku doma, právě jsem prodělal menší zdravotní indispozici, tak reaguju až teď.. :oops: ..není zač. :shifty:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
CapeVerde

Příspěvekod CapeVerde » 02 srp 2018, 23:38

Dnes sme prešli Thassos kolom dokola 8-)
Hneď pri výjazde zo Skala Sotiros, kde bývame, sme stretli KE značku, ktorá nás pozdravila blikaním, čo nás veľmi potešilo. Týmto ich pozdravujeme, ak sem náhodou chodia a čítajú :) Naša cesta smerovala na pláž Tripiti, kde bola super krásna vodička, odtiaľ sme išli smer Teologos, kde sme neplánovane strávili 4 hodiny, trošku nás povláčila navigácia, keď sme hľadali geocache, ktorú sme nakoniec aj tak nenašli, tak sme sa aspoň prešli peknými uličkami, niečo pofotili a pokúpili a išli na obed.. potom sme išli smer Giola - Diovo oko, ale mali sme nevhodnú obuv a nechceli sme zostup dole riskovať, tak sme odišli a išli ďalej do kláštora Moni Archaggelou, kde sme sa po včerajšej návšteve kláštora Moni Agiou Panteleimona už nasadili povinné sukne a oblečky na zahalenie bez problémov :pray: , odkiaľ sme ťahali ďalej na Aliki pláž, kde však bola taká plnka, že pohľad od cesty stačil na to, aby som to vzdal, tak sme ťahali ďalej smerom na Golden Beach, kde som odstavil auto asi v nevhodnej časti a vyšli sme pri mori s úzučkým a kamenistým brehom, a pohľad k piesočnatej pláži bol rovnaký ako predtým - plnka. Tak som to už uvarený vzdal a sadol do auta, že ťaháme naspäť na ubytko a okúpeme sa tam, kde bývame, ale manželka ma ukecala, že keď už dnes cestujeme, tak nech dáme ešte tú mramorovú pláž. A oplatilo sa. Na našom SUV :dance: (Suzuki Swift) sme sa vydali trasou cez kameňolom :lol: ale išli sme opatrne a pomaly a všetko ok. Pláž nádherná, naozaj niečo netradičné, stálo to za to, miestami podobné "zrniečka ryže" ako v Is Arutas na Sardínii a inak úžasný piesok ako práškový cukor, navečer bolo ľudí už veľmi málo a tak parádička. Cesta späť bola smer na Thassos, kde sme sa ešte zastavili na zatiaľ najlepší Gyros (a to sme ich tu za tých 9 dní pojedli dosť ;) a kúpili magnetku z mramoru.
A preto je tento príspevok taký dlhý, lebo mi asistuje moja premotivovaná žena, ale čo pre ňu neurobím, že? :angry-banghead:

Zpět na