SRAZ R-A 2017

Volná diskuze ve smyslu pravidel na téma stránek R-A a Řecko aneb, co se jinam stejně "nevejde" - čekání na novou sezónu je zbytečně dlouhé ;-) .. téma: Jen tak si kecnout. UPOZORNĚNÍ: Téma "jen tak si kecnout" má dobu trvání existence příspěvků tři měsíce - potom budou smazány!
Pavel
Administrátor

SRAZ R-A 2017

Příspěvekod Pavel » 29 čer 2017, 19:23

Vše o dalším srazu R-A na podzim tohoto roku..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
PrVk

Re: SRAZ R-A 2017

Příspěvekod PrVk » 29 čer 2017, 21:06

Vážení příznivci webu R-A, kteří se nebráníte občasnému osobnímu setkání,
máme na vás prosbu ohledně Vašeho vyjádření k našemu případnému podzimnímu srazu.
Je jasné, že teď je období, kdy řešíme příjemné starosti s letní dovolenou v Řecku, ale -chceme-li společné setkání uskutečnit-, musíme již teď manažerům v oblasti ubytování dát jasný vzkaz, zda s námi mají počítat či nikoliv.
Myslím, že se shodneme na faktu, že v rámci Česka a Slovenska je z hlediska dostupnosti nejvhodnější lokalitou jižní Morava, a proto jak v minulosti, tak i v roce 2018 (předběžně) s touto lokalitou počítáme.
Přesto si na rok 2017 dovolíme odvážný tah, a to ten, že volba našeho setkání padla na velice atraktivní jesenické lázně Karlova Studánka, místo s nejčistějším ovzduším ve střední Evropě. Předběžně máme zarezervované noclehy a společenský sál, provozní manažerka nám však podrží místa zhruba do poloviny července. V této fázi nejde o to se závazně přihlašovat, ale o vyjádření našeho (tedy hlavně Vašeho) názoru, resp. vyjádření nesouhlasu či souhlasu, příp. i vyslovení Vašich dotazů.
Předběžně počítáme s termínem 11.11.2017 (na Martina).
K volbě této lokality jsme přistoupili ze dvou důvodů:
Prvním je umožnit našemu hlavnímu organizátorovi všech předešlých srazů - Zbyňkovi, aby se mohl této akce zúčastnit jako starostmi nezatížený host, zvláště proto, že se s jeho zasloužilou aktivitou bude počítat i v budoucnu.
Druhým důvodem je nabídka zajímavé lokality, která může být pro mnohé z vás jedinečnou příležitostí toto místo navštívit.
Je nám jasné, že mnohé z vás může vzdálenost odradit. Na druhou stranu věříme, že i přesto se najde dostatek nadšenců, kteří přijedou. Můžeme rovněž přislíbit, že finanční náročnost nebude nijak vysoká a že bychom se měli dostat na nižší úroveň, nežli tomu bylo v posledních dvou letech v Prušánkách.
Prosíme Vás o vyjádření Vašeho názoru.
Pokud někdo už teď přímo napíše, že má zájem přijet, tím lépe.
Vaše názory jsou pro nás důležité.
Děkujeme ,
georgos (Jirka), PrVk (Petr) a frigo (Zbyněk)

Odkazy na lokalitu Karlova Studánka:
https://www.youtube.com/watch?v=s9vMc92P3DY
https://www.youtube.com/watch?v=SG3IomlqAhg
Rum
Administrátor

Příspěvekod Rum » 29 čer 2017, 21:34

Petře piš si za nás souhlas a účast 2 kusy :D
O týden později je prodloužený víkend. To by nešlo?
2001 Thassos-letadlem, 2004,2005, 2006, 2007 Chorvatsko-autem, 2008 Thassos-letadlem, 2009 Vorvourou-autem, 2010 Nea Vrasna-autem, 2011 Bulharsko-autem, 2012 a 2013 Lefkáda-autem, 2014 Ammoudia + Horefto (Pellion) -autem, 2015 Paralia Vrasna - autem, 2016 Thassos - autem, 2017 Athény - letadlem, 2017 Sárti - autem
PrVk

Příspěvekod PrVk » 29 čer 2017, 21:44

Romane, u prodlouženého víkendu hrozí, že si lidé naplánují větší akci......ale pokud bude více lidí názoru, že by termín týden po Martinovi byl lepší, lze to posunout. Jinak díky za jasný názor.
frigo

Příspěvekod frigo » 29 čer 2017, 22:24

Zatím je termín v čase vyjednávání, Rum má pravdu, že se tam kolem 17.11. naskýtá možnost prodlouženého víkendu :). Prosíme Vás všechny o názory a jak se říká, iniciativě se meze nekladou ;) . Děkujeme za každý perspektivní návrh :D .
Jinak osobně děkuji Rumíkovi za první reakci, připomněl mi začátky organizování našich srazů R-A :D .
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 30 čer 2017, 06:52

Hošové: Karlova Studánka je opravdu dobrá a zajímavá volba.... :clap: Sice jsem si pořídil detajlní mapu nechorských sklepů (aby mě zase Goro nemusel hledat), ale ta bude se tedy hodit do dalších let :lol:
Ke Studánce - pocházím z té oblasti, tak si myslím, že to tam vceku znám....takže co mě hned napadlo - pro ty, co na druhej bodou moct chodit, se nabízí i výlet kyvadlovým autobusem na Ovčárnu a pro ty plné sil i výstup na Praděd...vše záleží na počasí, v listopadu je docela kosa, do K.Studánky určitě na zimních gumách!!!
Za mě palec nahoru a zapište si do seznamu 1 kus :lol:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
georgos1

Příspěvekod georgos1 » 30 čer 2017, 09:48

ahooj, výšlap na Praděd z Ovčárny je pohodová záležitost, :banana-skier: :banana-skier: a těm kteří by raději zůstali dole v Karlové Studánce lze domluvit wellness procedury, je zde i bazénový komplex :character-ariel: :character-sebastian: . V Karlové Studánce je příjemné se i jen tak projít , napít se místní " minerální vody " a dýchat nejčistější vzduch minimálně na Moravě a v Čechách " tiež " :clap: , jak psal PrVk je zajištěné ubytování za velmi slušnou cenu - nedívejte se na oficiální stránky - my máme cenu jinou :D , na večer mi manažerka lázní doporučila jídlo ve formě rautu a ujistila mně, že na stolech bude vždy něco na zobnutí :animals-duckie: :animals-duckie: :animals-duckie: a skladba jídla se domluví dle představ účastníků " zájezdu R-A " , Jen ten termín je na 90% daný - tzn. 11. a 12. 11. 2017 , kdo by chtěl přijet už v pátek není problém zajistit noc navíc - stojí to za to a možná už by " místní t.j. Mirin byl ochoten přijet taky v pátek a ukázat Studánku i jináč :D , jestli bude chtít někdo více info napište mi na SZ , všem co se chystají nebo už jsou na cestě přeji pohodovou a klidnou cestu a taky všem krásnou dovolenou :banana-stoner: :banana-tux:
georgos
2006-Fourka-autobus,2007-Polichrono-Palliouri-auto,
2008-Vrasna-Ammouliani -auto,2009-Vrasna-Thassos-auto,
2010- Vrasna-auto ( zpět sanitka :-( ),2012-Vrasna - auto,2013-Nea Vrasna,Thassos-auto,2014-Nea Vrasna-auto
2017 - Nea Vrasna, Ammouliani, Olimpiáda - auto,
BoB

Příspěvekod BoB » 30 čer 2017, 09:54

Ahojte všichni!

Karlova Studánka je nádherná...já jsem určo pro véšlap.. :) určitě si připište 2 kousky..
možná nás bude víc, ale to uvidím, kamarádka s rodinou jsou momentálně na cestě ze Stavrosu domů...

Všem krásné léto a nádherné zážitky! Těšíme se na viděnou, přátelé!!
Naposledy upravil 1 dne BoB, celkově upraveno 30
2009 - Methoni, Meteora, Kalamitsi (Lefkáda), 2010 - Methoni, Kalamitsi (Lefkáda), 2011 - Methoni, Olympská riviéra, Kalamitsi (Lefkáda), 2013 - Makrygialos, Thessaloniki, Kalamitsi (Lefkáda) 2016 Leptokaria + Lefkáda, 2017 Leptokaria + Ammoudia a Parga + Lefkáda
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 30 čer 2017, 10:35

Georgos: tak místní pramenité vody jsem se napil jen jednou a myslel jsem, že to je můj konec ...samozřejmě bych přivítal možnost příjezdu už v pátek, abychom si KS důkladně prohlídli...dá se říct, že tam není kde zabloudit, max. spadnout pod místní vodopád...ale i ten stojí za prohlídku a fotky u něj jsou úžasné.
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
georgos1

Příspěvekod georgos1 » 30 čer 2017, 11:10

Mirin --- vodá z místního pramene je úžasně dobrá :mrgreen: , ubytování lze zajistit už od pátku, před chvíli jsem mluvil s manažerkou, jen se chci zeptat zda třeba ty nechceš jen jednopokoj - anebo přibereš nějakou stopařku z drsného Bruntálska :lol:
Georgos
2006-Fourka-autobus,2007-Polichrono-Palliouri-auto,
2008-Vrasna-Ammouliani -auto,2009-Vrasna-Thassos-auto,
2010- Vrasna-auto ( zpět sanitka :-( ),2012-Vrasna - auto,2013-Nea Vrasna,Thassos-auto,2014-Nea Vrasna-auto
2017 - Nea Vrasna, Ammouliani, Olimpiáda - auto,

Zpět na