Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
frigo

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod frigo » 17 říj 2017, 00:34

Ubytování zadáno, přidána i recenze ;) . Věřím, že tato rubrika poslouží velmi dobře :) .
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 17 říj 2017, 06:01

Frigo: díky za ubytko, tak nějak by to mělo být...nasadil jsi laťku docela vysoko, chlape! :clap:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
milosduris

Příspěvekod milosduris » 17 říj 2017, 10:15

Mirin. Pridany hotel aj recenzia.
Len aby som nedopadol ako s Figovym dzemom. Vychvalil som ho, aj zadal miesto nakupu a potom som ho skoro nedostal! :angry-banghead:

Pavel. Asi by nebolo dobre spristupnovat tieto informacie neregistrovanym ludom. Moze sa stat, ze tie nase cenne inormacie, zozbierane uzkym okruhom ludi, budu pre nas zbytocne.
Ked je nieco vynimocne a vie o tom vela ludi, tak sa tam nedostanes, lebo bude obsadene!
Ja osobne by som to ubytovanie nezverejnoval...
Miloš + Boženka a Citroen C5 Tourer
kategória 50+
Máme radi slnko a more na FKK :-D

:auto-car: 2009-2013 8x Chorvátsko
:auto-car: 2014 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Parga/Lefkáda, 2016 Chalkidiki - Sithónia, 2016 Zakynthos, 2017 Evia
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 17 říj 2017, 11:36

-->milosduris: ..pokud nechceš své ubytování zveřejňovat, nečiň tak. Ubytování v Řecku bude veřejné, čekáme jen až se jich tam pár objeví a tato jste již vkládali s tímto vědomím (psal jsem o tom v prvním popisu vzniku této sekce).. O ubytování na cestě se bude diskutovat (zda zveřejnit či nikoliv), protože tam to nebylo zpočátku deklarováno a proto si myslíme, že dodatečné zveřejnění je fér nejdříve probrat a počkat na názory jednotlivých vkladatelů...

Hledáme finanční podporu a toto je jedna z cest.. Můžeme to udělat i svépomocí formou "zaujalo nás na bookingu.." a nabízet sami.. Vaše spolupráce by byla ale samozřejmě z dříve proklamovaných důvodů lepší, ale nemůžeme a ani nechceme nikoho nutit.. To by bylo to poslední.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 17 říj 2017, 11:49

To Milosduris. jak napsal pavel, Perly, které se domníváš, že by jsi někdy opět využil, popř. místa kam jezdíš pravidelně nemusíš zadávat. Můžeš je poradit osobně přátelům při setkání R-A či komunikaci v uzavřené skupině ..
Osobně na jedno místo nejezdím víckrát, takže nejspíš výše uvedené nehrozí, i když .. možná nějakou perlu nezadám :D :D kdo ví .. ale spíš ano ..
jde o to, že některá místa z bookingu občas zmizí a není co zadat ..
Také přemýšlím, jestli by nebylo fajn k hodnocení přidat orientační cenu a termín, jelikož některá ubytování v určitou dobu nenabízí pokoje a uvolní je později ... mají v zobrazení, že termín je obsazen a tím se cena nezobrazí. také by chtělo dodělat příme línky na booking - ale s tím určitě počítáte.
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 17 říj 2017, 20:31

Tak pár odkazů na řecké ubytování a booking jsem již dodal, kde nejsou, tam budou zítra... objevil se problém ve vyhledávači odkazů, ale to bude dobrý.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
milosduris

Příspěvekod milosduris » 18 říj 2017, 14:02

Chcem sa opytat, preco u niektorych odkazoch na ubytovanie v Grecku je link na rezervaciu cez Booking a pri niektorych nie.
Zadava to tam Admin? Ja som to policko osobne nenasiel a kludne by som ho tam aj zadal...
kategória 50+

:auto-car: 2014 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Chalkidiki - Sithónia, 2015 Parga/Lefkáda, 2016 Chalkidiki - Sithónia, 2016 Zakynthos, 2017 Evia
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 18 říj 2017, 14:20

To Milosduris: ano, musí to zadat admin a to dokonce jen ten nejvyšší Pavel. Nevím jestli by mu nepomohlo, kdyby jsme to zadávali do textu, aby to lépe našel a link si zkoíroval a následně z textu smázl. Měl by se ozvat, zda by mu to tak pomohlo.
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
milosduris

Příspěvekod milosduris » 18 říj 2017, 14:31

To je dobry napad, pridal som mu tie odkazy do textu...
Aby sa nam nahodou nezodral! :D
kategória 50+

Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 18 říj 2017, 14:34

Děkuju všem co se zapojili do přidávání ubytování v Řecku a prosím, pokud jste nezadali k ubytku i Vaši recenzi, učiňte tak.. děkuji!

Milo odkazy musím zadávat sám ;-) ale děkuju za snahu, moc nám chlapi pomáháte :handgestures-thumbup: :bow-blue:

Odkazy na ubytování booking musím zadat sám, už jsme to vyřešili a není to složité, jen si musím všimnout, že je přidáno něco nového - což budu muset sledovat.. Momentálně prosím všechny aby nezadávali ubytování, která jsou na booking.com pozastavena, nebo již tam neexistují.. ty zřejmě budeme vypínat..

Zpět na