Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
Pavel
Administrátor

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod Pavel » 06 srp 2017, 19:46

PRO NĚKTERÉ UŽIVATELE DISKUZNÍHO FÓRA A WEBU R-A, kteří ještě nepochopili princip našeho počínání: Dáváme Vám všem zde k dispozici ty nejlepší informace co se nám podařilo sehnat. Vše v dobré víře, že jsou pravdivé a co nejbližší dané skutečnosti. Nejsme přítomni na všech hraničních přechodech ani cestách, ale komunikujeme s Vámi všemi a vše co víme, že všech možných zdrojů, je na našem webu! Nic víc doma v šuplíku schováno nemám! Těch informací je spoustu a je na vás, co si z nich vyberete a jak se na konec sami rozhodnete. My za vás rozhodovat nemůžeme ani nebudeme. Snažíme se pomoci informacemi ze všech koutů internetu, které nejsme schopni ověřit jinak, než za pomoci vás a nebo nás, když zrovna jedeme. Chápu, že to vypadá jako bychom byli profesionálové za toto placení, ale nejsme. Sedáváme tady ve svých volných chvílích s Mirou a všemi adminy a staráme se, aby jste měli široký obzor informací. Pokud jdete na náš web na poslední chvíli před cestou a chcete se vše najednou dozvědět, tak to je nemožné. Probíráme tady vše ohledně cestování po celý rok a proto je třeba určitě tyto informace studovat s předstihem. Na poslední chvíli neumíme dělat zázraky a nejsme schopni vám vše vysvětlovat "sólo".. To prostě nejde!

Pokud máte strach z nenadálého a neumíte se rozhodnout a případně improvizovat, tak do Řecka prosím nejezděte! My nemůžeme rozhodovat za vás a zvažovat všechny alternativy. To můžete a musíte jen vy. Od začátku sezóny se mi opět množí dotazy, které nám berou sílu, protože někteří nechápou ani kdybych to napsal tisíckrát. Sdílíme informace o kterých jsme v dobré víře přesvědčeni, že jsou pravdivé. Rozhodnout se však musíte sami a především vše číst.

Začali jsme například sledovat situaci na hraničních přechodech. Podáme informaci, ale ta se může změnit desetkrát než tam dojedete. Stejně tak to může dopadnout s naším doporučením, ke kterým jsme došli po čas sledování různých zdrojů. Prostě jsme jen lidi a situaci na hraničních přechodech mohou změnit z minuty na minutu třeba jen nenadále regulace ze strany policie, která odkloní provoz na dosud prázdný hraniční přechod, aby jinému ulevila..

A poslední poznámka na závěr. Pokud se zdáte být pohoršeni, že reagujeme na Váš dotaz pozdě, tak jsme prostě v regulérní práci, která nás živí a odpovíme, až najdeme opět chvilku pro svůj koníček, pro tento web.

Za pozornost a pochopení děkuje provozovatel tohoto webu Pavel a Mirin a všichni admini.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 07 srp 2017, 18:05

POZOR, POZOR!!! Rozmohl se nám tady takový nešvar a sice Průměrné ceny pohonných hmot na webu R-A. Musím znovu a znovu !!!UPOZORNIT!!!, že to jsou ceny průměrné v dané zemi, tedy určitě za tuto cenu pohonné hmoty na dálnici neseženete. Dále upřesňuji, že tyto ceny každý den v 8.00 stahuji z webu, který sleduje a aktualizuje ceny v celé Evropě. S hodnotami prostě nic neudělám. :angry-banghead: Obecně platí že nejdražší jsou SHELL a MOL. Před tankováním se koukněte na cenník, kolik budete platit a rozhodně si hlídejte různé benzinkové poskoky...raděj at umyje okna, tam nemá co pokazit, vy si natankujte vybrané palivo sami.
Zde je zdroj: http://www.fuel-prices-europe.info/
Mám tu ještě odkaz na alternativní web, na kterém lze jakési ceny také dohledat, ale to už je složitější....snad pro ty, kteří by si chtěli dělat podrobnější analýzu:
https://hu.fuelo.net/?lang=en

Doufám, že nikoho nenapadne po mě požadovat případný rozdíl :P Nejsem Kaufland :doh:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Rum
Administrátor

Příspěvekod Rum » 07 srp 2017, 23:28

Souhlas s Mirinem, ono někdy stačí jenom sjet kousek z dálnice a ceny jsou jinde - viz moje dnešní hlášení z cesty
P.S. Mirine posílám Ti účtenku z OMV v Blavě. Musel jsem tam cvrknout naftu za 1,25€, kdy mi to proplatíš? :lol:
2001 Thassos-letadlem, 2004,2005, 2006, 2007 Chorvatsko-autem, 2008 Thassos-letadlem, 2009 Vorvourou-autem, 2010 Nea Vrasna-autem, 2011 Bulharsko-autem, 2012 a 2013 Lefkáda-autem, 2014 Ammoudia + Horefto (Pellion) -autem, 2015 Paralia Vrasna - autem, 2016 Thassos - autem, 2017 Athény - letadlem, 2017 Sárti - autem
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 07 srp 2017, 23:49

Hele do řady, jó. Já chci proplatit ten rozdíl z Shellky. Platil sem těch 392 hufnáglů.
Vítej doma, národní nápoji.
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 08 srp 2017, 06:44

Rum, Romča: nikomu NIC neproplácím!!! naopak, přidám vám práce, aby vás přešly takové móresy! :doh:
Rum: Japdap bude něco zadávat do DB, až mu to já schválím po okoštování vzorku :P
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 srp 2017, 07:45

Kluci a holky co jste zadávali ubytování na cestě, můžete PROSÍM zkontrolovat, zda vyhledávací pole bookingu, co jsem tam umístil, souhlasí s tím ubytováním co jste zadali vy? Když tam to vyhledávací pole v pravé horní části u ubytovny není, tož sem jej nenašel.. Pokud na bookingu přesto existuje, dejte mi prosím vědět.. dík.. :clap:

-->Rum: ty tvoje vidle mám v prdelce teď i já.. :pray: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
matrix

Příspěvekod matrix » 08 srp 2017, 09:27

to Pavel: dle tvé žádosti, sděluji, že doporučované ubytování v Maďarsku "Astoria Panzio" v Hevízu na Booking.com existuje a je stále velmi žádané
2003-2008 Montenegro, 2010-Swinoujscie (Pl), 2011-Nikiti+Vourvourou+FYROM-Ohrid, 2012-Kréta (červen)+Thassos(září), 2013-Sveti Stefan (MNE), 2014-Polychrono+Meteora, 2015- Possidi, 2016 - Polychrono (červen), Gallipoli (It - září), 2017 - Ouranopoulis
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 srp 2017, 09:39

-->matrix: pošleš mi na to odkaz? Já věřím že je, jen jsem jej nenašel..
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 08 srp 2017, 10:51

Hlásím, že Villu Stefaniju taky ještě nezbourali. Kdo se chce saunovat, má možnost. Adresa funguje.
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 08 srp 2017, 11:03

Romčo (sranda stranou) a že bys mi rovnou poslal odkaz, kde to na booking je? Ona to není pro mne žádná legrace najít, když sem tam nikdy nebyl a názvy se občas liší, umístění na mapě taky.. atd.. :angry-banghead: NECHCI ABY DOŠLO K ZÁMĚNĚ .. ty co jste zadávali včerejšího dne jsem ještě nestihnul všechny udělat.. tuším, že 16náct už jich mám hotových..

Zpět na