Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
RomanKM

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod RomanKM » 23 črc 2017, 13:00

Jak jsem psal,mají tam předvolené emaily a z těch není problém,ale pokud bys posílal z jiného emailu-máme v práci vlastní poštovní server a s tím byl problém u t mobilu.U vodafonu to šlo i z toho našeho pracovního vpohodě.
2014 Chorvatsko-Primošten, 2015 Řecko-Sarti, 2016 Montenegro-Budva,Bar,Petrovac,Uljcin,Albánie-Dürres,Bulharsko-Nesebar,Sozopol,Primorsko, 2017 Řecko-Lefkáda,Albánie-Sarande,Himare
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 23 črc 2017, 13:07

tak si T-Mobilisti zřídí email na seznam.cz a budou si přeposílat kopii na T-Mobile...v tom odkazu je návod :doh: Já to budu posílat na seznamácký email.
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 03 srp 2017, 11:41

Spustili jsme panel s předpovědí počasí pro Řecko... :banana-dreads: .. najdete na hlavní straně, v horní sekci pod patřičnou záložkou.. Miro dík :clap:
Vpravo na mapě můžete přepínat na předpověď vln, větru, tlaku, deště i mraků. V dolní části mapy si pak na časové ose můžete navolit dobu předpovědi.. Když kliknete na mapě na místo, které vás zajímá, zobrazí se přesnější údaj předvoleného charakteru..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 03 srp 2017, 19:55

Pro všechny zájemce o registrace.. Jsme uzavřená komunita, kdy další nové příchozí pečlivě vybírám na základě tří pravidel, z nichž alespoň dvě musí být splněna a tak dost často žádostem nevyhovím. Více rozepisovat nemá cenu, jsme soukromý server a na registraci není právní nárok stejně tak, jako vy si můžete rozhodnout koho domů pustíte a koho ne. V diskuzním fóru R-A můžete číst bez omezení i bez registrace, je zcela přístupné všem. Na webu R-A je pak přístupných 95% obsahu.
Děkuji za pochopení. Za team R-A provozovatel serveru.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 04 srp 2017, 16:51

Ahojky, tak jak vidím, jsou tu různé nápady, jak oživit a zatraktivnit náš web. Můžu za sebe říct, že se vylepšuje a lidi reagují velice pozitivně. Již dlouho jsem nepřišel s něčím geniálním. Naposledy to byly tuším smajlíci, což zase tak úplně můj nápad nebyl. Měla v tom prsty osoba mi blízká. Tak k věci. Což takhle rubrika, kde se v Řecku dobře napapat. Myslím, že tohle by zajímalo moc lidí. Aby nemuseli prohledávat místo, kde se ubytovali, nebo i na trase. Mám pořád na jazyku chuť toho nejlepšího hovězího, co jsem kdy jedl. A myslím si, že spousta dalších, Sitara záměrně nejmenuju :mrgreen: , by toto ocenila a dokázala přispět se svým tipem. Snad by se tohle nebralo jako reklama, co Pavle?
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Rum
Administrátor

Příspěvekod Rum » 04 srp 2017, 17:43

Mirine - další nešťastník naběhlý na vidle
Romč. - byl jsi dlouho pryč a nevíš , že se tady rozmohly nový pořádky. Jarda tomu říká šikana, ale to bych si já netroufl :D
2001 Thassos-letadlem, 2004,2005, 2006, 2007 Chorvatsko-autem, 2008 Thassos-letadlem, 2009 Vorvourou-autem, 2010 Nea Vrasna-autem, 2011 Bulharsko-autem, 2012 a 2013 Lefkáda-autem, 2014 Ammoudia + Horefto (Pellion) -autem, 2015 Paralia Vrasna - autem, 2016 Thassos - autem, 2017 Athény - letadlem, 2017 Sárti - autem
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 04 srp 2017, 18:57

Lidi help mi, nebo ho zabiju... :mrgreen: :mrgreen: romcaaa 6x sem spadnul pod klavesnici..paac mne hned napadlo, ze kdyz k hodnoceni zradla nemuzeme pouzit michelinske hvezdicky tak bychom mohli pouzivat michelinske pneumatiky a tuto sekci povede ten admin, ktery ji ma nejvetsi.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na srazu pomerime :mrgreen:
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 04 srp 2017, 21:02

No skromně musím podotknout, že na svým automobilu značky Škoda Yeti, mám opravdu nové, vlastně po cestě na Ossu, už jen zánovní pnojmatiky značky Mišlén. :mrgreen: Takže nic nemusíme poměřovat. Stejně, jako se nepoměřují ubytka, taky nevím jak by se to dalo, protože každý má jiné nároky. Jen by se napsalo, co taverna nabízí, jak si kdo pochutnal. Samozřejmě nemyslím fastfoody s gyrosama, ale psarotaverny a tradiční Řecké pokrmy. Já teda osobně, když se ubytuju, tak hned zjišťuju, kde se dá dobře najíst. Nebo jsme při cestě na Delfi objevili v horách taverničku, kde vařili pro tíráky a to vám byl zážitek. Když to jen napíšu někam na web, tak to okamžitě zapadne, takhle by to Sitar hezky shromažďoval a my si to zadali pouze do navigačky. Mohl by to zvládat organizačně třeba nějaký znalec Řeckého jídla. Zrovna mě nikdo nenapadá...
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 05 srp 2017, 08:11

-->romča: ty asi nevíš (jsi tady vlastně po dovolený novej :mrgreen: ) že každý nápad bývá po zásluze potrestán, zejména jsi-li admin... zlatě řadovým zaregistrovaným, až se vrátí Rumík, pochopíš.. :crying-pink: no ale myslím, že michelinské pneumatiky udělovat nebudeme. Nepoznali bychom co je "podvodná" reklama a co vážně myšlená recenze.. :think: je to stejné jako ubytování "na cestě" v Řecku. To prostě nejde, abychom byli schopni rozlišit, kdo s jakým úmyslem to tam dává..
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 05 srp 2017, 12:31

Rume:správný postřeh, Romča se po dovolený cítí plný energie...co se týče Romčova nápadu....s bufetem už to tady navrhoval Jardap, mašlenka není špatná...ale už to vysvětloval Pavel...
Nicméně, neboj, nějakou práci mu najdu, aby ho přešly roupy :lol:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:

Zpět na