Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

..upozornění, upřesnění a další informace, které je třeba sdělit návštěvníkům DF i webu R-A
Mirin
Administrátor

Re: Organizační záležitosti související s DF a webem R-A

Příspěvekod Mirin » 20 kvě 2018, 11:24

Upravil jsem stránku Průměrné ceny PHM. Změnil jsem zdroj kurzovního lístku. Pouze pro přihlášené do webu. Opět připomínám, že to jsou PRŮMĚRNÉ ceny v dané zemi, nutno počítat s tím, že na dálnice je cena vyšší! :doh:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 22 kvě 2018, 19:37

PROSBA: Pomozte nám udržet web aktuální.. Pokud někdo naleznete při přípravě na novou cestu nějaké neaktualizované informace na webu, dejte nám prosím vědět.. Už to nestačím kontrolovat, je toho už moc.. :think: Děkuji..

PŘIPOMÍNKY A OPRAVY PROSÍM VKLÁDEJTE DO SOUKROMÝCH ZPRÁV NEBO DO "JEN TAK SI KECNOUT" DĚKUJI.. viewtopic.php?f=26&t=65
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 26 kvě 2018, 13:07

Pro přihlášené do webu...k hraničním přechodů na hlavní stránce jsem přidal odkaz na webkamery Horgoš a Preševo. :doh:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 06 čer 2018, 14:59

Nezařazujte prosím příspěvky o sdílení věcí na cestování. Základ té myšlenky sice není zlý, nicméně za chvilku bychom zde skončili jak na bazaru typu "pronájem/půjčka" a to nechtějí ani někteří z Vás, co mne na to upozornili a já se přikláním na jejich stranu. Tohle vše nese další rizika a my nechceme být zprostředkovateli. Web slouží ke sdílení informací k cestě a k Řecku, tak u toho zůstaňme. Děkuji za respektování mého rozhodnutí, není občas jednoduché. :think:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 09 čer 2018, 10:47

Upravil jsem Aktuální ceny PHM. Změnil jsem zdroj dat, zkusíme to s fuelo.net. S tím související Výpočet nákladů jsem upravil tak, aby si mohl každý navýšit ve výpočtu cenu PHM o 0-15%. Tím považuji diskuzi na téma rozdílné ceny PHM na dálnicích a ve výpočtu nákladů za ukončenou. Jiný zdroj relevantních dat jsme dosud nenašli. Už mě nenapadá, jak to ošéfovat jinak. :angry-banghead:
sae

Příspěvekod sae » 09 čer 2018, 14:16

Neboj Mirine, my nie sme z tých, čo strieľajú po klaviristovi, keď je rozladený klavír :lol:
Keď zistíš, aké je všetko perfektné, zakloníš hlavu a budeš sa smiať s tvárou obrátenou k oblohe. Buddha.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 14 čer 2018, 19:17

Trháme návštěvní rekordy jako začátkem každé sezóny, zač děkuju všem. Jen je vcelku škoda, že náš web je středem zájmu (vyjma skalních příznivců) až na poslední chvíli, kdy si troufám říct, že málokdo vstřebá všechny ty informace, které se zde hromadí celý rok.. Náš web "žije" pořád a je zde možno nalézt i mimo sezónu nové informace.. :shifty:

Včera jsme poprvé v tomto roce překročili tisícovku, což je zhruba o měsíc dříve než loni.. :banana-dreads: :clap:
sae

Příspěvekod sae » 15 čer 2018, 10:16

... ako s počasím, tiež teploty predbiehajú leto ... :lol:
Keď zistíš, aké je všetko perfektné, zakloníš hlavu a budeš sa smiať s tvárou obrátenou k oblohe. Buddha.

Zpět na