Kosovo - oblast zvýšeného napětí

Zvířata a jiné potvory ve volné přírodě / v moři. Opalování je prevít. Jiný kraj - jiný mrav i zvyk.
goro

Re: Kosovo - oblast zvýšeného napětí

Příspěvekod goro » 06 lis 2012, 16:28

Celkom zaujímavý článok o súčastnom Kosove :cry: http://www.sme.sk/c/6593873/der-spiegel ... ocinu.html
Thassos 1996,1998,2007,2008,2014,
Merlin

Příspěvekod Merlin » 04 kvě 2015, 12:34

V souvislosti s událostí v Makedonii jsem narazil na TENTO dokument, přiznám se že ještě teď mi běhá mráz po zádech...ty národy se neusmíří snad ani za tisíc let.

edit:
byl jsem upozorněn že odkaz na dokument již existuje, odkaz smazán.
Merlin
Naposledy upravil 1 dne Merlin, celkově upraveno 4
Nikdy nejezdi rychleji než se pohybuje Tvůj anděl strážný.... a ten můj je už hodně unavený...
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 04 kvě 2015, 13:48

Merline o tomto dokumentu jsem psal pod reportáži o Kosovu (viz odkaz dole), bohužel existoval podobný dokument i od italské televize se slovenskými titulky, bohužel tohle video někdo již smazal..

http://www.recko-autem.cz/pro-cestovate ... -ani-mlcet
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Merlin

Příspěvekod Merlin » 04 kvě 2015, 13:59

No jo...prohledal jsem jen forum jestli to nenajdu, odkaz odstraním, nicméně mrazení přetrvává...
Nikdy nejezdi rychleji než se pohybuje Tvůj anděl strážný.... a ten můj je už hodně unavený...
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 04 kvě 2015, 14:20

..proč jsi to odstranil, to nebylo účelem mé reakce.. jen že to je známý fakt na který jsou naši politici většinou slepí.. Taky to byl nedávno "fičák", když jej dali někteří aktivisté podepsat Madeleine Albrightové (donedávna většinovému vlastníkovi jedné telekomunikační společnosti v Kosovu).. :mrgreen: ..nemám problém v tom, že by tady bylo něco vícekráte..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem zároveň rozhodčí, soudce i kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Merlin

Příspěvekod Merlin » 05 kvě 2015, 20:58

Klíííd...jeden odkaz stačí, když už nic jiného, aspoň se to vlákno pohlo....

Zpět na