Jiný kraj, jiný mrav.. Neznalost je občas trapas.

Zvířata a jiné potvory ve volné přírodě / v moři. Opalování je prevít. Jiný kraj - jiný mrav i zvyk.
Mirin
Administrátor

Re: Jiný kraj, jiný mrav.. Neznalost je občas trapas.

Příspěvekod Mirin » 07 čer 2011, 20:03

děkuji všem za odpovědi, nejvíce nás pobavilo řešení od PP_is_back...doufám, že to je náš starý známý PP....co měl v avataru odfukujícího plážistu. Tož to tam vrazím a uvidíme, co se bude dít.
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
PP_is_back

Příspěvekod PP_is_back » 25 čer 2011, 17:51

Ahoj,jo jsem to já.Ještě žiju,jen to Řecko zase letos nějak nevychází.Tak sem na vás kouknu aspoň občas,přestože jste udělali fšecko proto abych se sem nedostal :lol: .Můj starý nick mi to do nového fóra nechtělo povolit,že prej je příliš krátký...můj starý avatar taky ne,že zas je prej o jeden pixel delší.Ale stejně jsem se tu nějak vloudil :twisted:

Ale vážně.Pokud je stará (řecká) zásuvka jenom se dvěma dírama bez ochranného kolíku,tak to žádnou redukcí nevyřešíš.Ta redukce ten třetí ochranný zemnící vodič nemá z čeho vzít,když na zásuvce je jenom fáze a nulák.Jediné řešení tedy je vrazit to tam a jet bez ochrany.Riziko je úměrné tomu v jakém stavu máš spotřebič.Jinými slovy u slušného spotřebiče velmi malé.
Další varianta potom je,že (řecká) zásuvka sice nemá (český) kolík,ale má (německé) zemnící plíšky nahoře a dole.V tom případě,když má zástrčka spotřebiče (a to je naprosta většina originál zástrček-mají i ony plošky i českou díru pro kolík :oops: ) má po obvodu nahoře a dole zemnící plošky,tak se to uzemní po německu a kolík netřeba.
Uff,snad to někdo pochopí :shock:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 25 čer 2011, 18:05

:lol: ahoj PP, uf, tak to jsem teda nepochopil, nelíbí se mi, že do toho začínáš tahat němce. A než s němcema, tak to raděj pojedu bez kolíku, děj se vůje boží...beztak jsem si myslel, že to nějak tak bude...
co se týče změn, je mi to líto, že nové DF tě takto omezilo, ale my už nemohli jinak, staré DF se nám už nedařilo ukočírovat. Takže se ti jménem teamu RA omlouvám a věřím, že si zvykneš rychle na nové a budeš psát kvalitní příspěvky jako vloni. Když mi pošleš avatar, pokusím se ti jej upravit a založit k profilu.
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:

Zpět na