Moje dovolená

..reportáže a glosy, chci Vám ukázat, fotosoutěž 2010, plechová kavalerie, moje dovolená, script na výpočet nákladů na cestu a další..
Pavel
Administrátor

Moje dovolená

Příspěvekod Pavel » 05 říj 2010, 14:08

Téma "moje dovolené" naleznete na našem webu zde: http://www.recko-autem.cz/index.php?str=172 , jedná se o materiály všech, kdo jsou ochotni se podělit o informace, které mohou inspirovat druhé.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Re: Moje dovolená

Příspěvekod Pavel » 09 říj 2010, 19:02

Právě jsme zveřejnili třetí díl popisu dovolené od Jirky a Barči, tentokráte s podtitulem "Přejezd do Vrasny".. Děkujeme Jirko za poskytnuté materiály.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
PrVk

Příspěvekod PrVk » 25 říj 2010, 19:48

Vidím, že do Vrasny na Bohem nás jezdí povíce, Michal má pořád stejné šaty :D :D
Jirka
Administrátor

Příspěvekod Jirka » 25 říj 2010, 20:16

No jéje :lol: však je to tam jedna "česká" parta ! A Ovečka tam časem bude starostkou... :mrgreen:
V těch příbězích z mé dovolené jsem tady "nahodil" alespoň některé pěkné místa, které bych chtěl během zima a jara rozvinout do podoby místopisu. Fotek mám asi tak 1500 tak je z čeho vybírat... Namátkou doplnění , aktualizace Waterparku u Tagarades, Sarti - doplnění o fotky + pár postřehů, nově určitě Magicpark - ten zajímal ještě před létem pár lidí určitě.... no a ještě snad dalších pár míst.
Všude dobře, "doma"(tedy v Řecku) nejlíp :-P Tam si to teprv užívám ! :-P
PrVk

Příspěvekod PrVk » 07 lis 2010, 20:16

Tovel perfektní, pečlivě naplánováno a popsáno, hodně se nám to líbí a to teprve na ostrov dorazil :-)
Akorát drobnůstka - vyjeli jsme letos ve stejný den (6 hodin od sebe v časovém posunu), já slavil na druhý den v pondělí v Řecku padesátiny- a to bylo 9.8.
PAN_VIGO

Příspěvekod PAN_VIGO » 10 lis 2010, 18:05

->tovel: Fajn se to čte, zpytoval jsem svědomí, že jsem po tolika pobytech na Samothraki kromě spousty fotek nic víc nenapsal a smál se, že "vám docházela pitná voda" na vodopádech :D :D :D - my ji na Samothraki pijeme z každého potoka - je to lahůdka! ;)
Těším se na pokračování
2003: pevninské Řecko, Lefkada| 2005: Chalkidiki, Lefkada| 2006: Samothraki, Pelion, Skopelos| 2007: Chalkidiki, Samothraki| 2008: Chalkidiki, Samothraki| 2009: Chalkidiki, Zagori, Samothraki| 2010: Toroni| 2011: Chalkidiki| 2013: Chalkidiki| 2014: Chalkidiki| 2016: Sithonia|
tovel

Příspěvekod tovel » 10 lis 2010, 19:27

to PAN_VIGO: Pravda, to my se taky napili z potoku, ale netušili jsme, že nás cesta ke třetímu vodopádu povede mimo potok a polední horko tlačilo. Vzdali jsme to. Aspoň máme co hledat příští rok.....
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 10 lis 2010, 20:10

..já bych z potoka nepil, pááč sem viděl ten spot na balenou vodu s tou srnkou v potůčku (tuším že jím začíná jedna filmová komedie).. :lol: :lol: ..ne, děkuji.. :mrgreen: (dobrý večer všem.. a hned mě nekamenujte, teď sem přišel) ..jo a ještě něco, od Vás dvou bych čekal, že budete pít něco lepšího! :mrgreen:
tovel

Příspěvekod tovel » 11 lis 2010, 07:18

to Pavel: Dobré pití až večer, ráno spálíš červa. Přes den jen ta voda. Nemůžeš chodit po kopcích a skalách v tom hicu jako namazaný kozel.
tovel

Příspěvekod tovel » 11 lis 2010, 19:25

to PAN_VIGO: Samothraki znáš dobře, domluv se se svým svědomím a napiš taky pár řádků. Však kdesi na NETu máš hezké povídání, fotky i videa. Vodopádů je na ostrově plno, méně přístupných a cesty neznačené. Každá rada dobrá. Vzhledem k počtu koz na ostrově není poznat, zda jde o stezku turistickou či kozí (stejně uvidíš spíš ty "KOZY" než vysněný vodopád :lol: :lol: ). Ani ta turistická mapa za 7éček moc nepomůže, ale tak už to na Samothraki je.

Zpět na