Ubytování na cestě do Řecka

..nikdo neví vše, ani my ne. Nicméně se zde snažíme abychom na nic nezapomněli.. První si musíte položit otázku: Jet autem nebo ne? Další se týká témat: Doklady na cestu, invaze turků na hranicích, cestujeme s dětmi, navigace, únava na cestě a ubytování, dálniční poplatky, policie, denní svícení, cesta mimo dálnici, kriminalita na cestě, zkušenosti s opravou auta v zahraničí či nehodou v zahraničí a mnoho dalšího..
Pavel
Administrátor

Re: Ubytování na cestě do Řecka

Příspěvekod Pavel » 26 zář 2017, 13:16

No, předběžně to vypadá, že umožníme do budoucna sdílet každé ubytování v Řecku, které bude mít odkaz na Booking.com .. což bude mít zřejmě úspěch, protože není nad to, když tohle ubytování ověří někdo z "nás" a doporučí jej a nebo naopak nedoporučí.. bez tohoto odkazu (reklamy na booking v níž jsme nově zapojeni) budeme povolovat pouze ubytování po vzájemné dohodě s vkladatelem a důrazem na vnitrozemí při cestě.. u řady z vás, kteří s námi spolupracujete, podporujete a pomáháte dlouhodobě informovat druhé, nemám strach z žádného "vedlejšího" úmyslu, protože se již dost známe ať z vašeho působení u nás, nebo ze srazů.. ale bude třeba nám to avizovat před vložením, abychom se dohodli nakolik je to pro nás akceptovatelné, což má řadu důvodů, protože i příští rok budeme zveřejňovat placenou reklamu penzionů samostatně a tím bychom mohli narušit priority samostatně inzerovaných ubytování přímo na našem webu..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 26 zář 2017, 15:53

Ahojky. Pavle vidím, že tě osvítilo. Podle mě je to správná věc. Máš ode mě za jedna. Samozřejmě budou potřebovat ujasnit určitý mantinely.
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Rum
Administrátor

Příspěvekod Rum » 26 zář 2017, 21:10

No nevím co Pavla osvítilo a fakt za to Romčo nemůžu, ale vejrám jako blázem. Minimálně 2x jsem s ním možnost navedení ubytka po cestě i v GR diskutoval a nic. Uznávám, že jeho argumenty měly smysl, ale jsem rád za možný názorový obrat. Jen ta pravidla dají hoňku
2001 Thassos-letadlem, 2004,2005, 2006, 2007 Chorvatsko-autem, 2008 Thassos-letadlem, 2009 Vorvourou-autem, 2010 Nea Vrasna-autem, 2011 Bulharsko-autem, 2012 a 2013 Lefkáda-autem, 2014 Ammoudia + Horefto (Pellion) -autem, 2015 Paralia Vrasna - autem, 2016 Thassos - autem, 2017 Athény - letadlem, 2017 Sárti - autem, 2018 Pelloponés autem,
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 26 zář 2017, 23:14

Pánové nic mne neosvítilo, jen se situace změnila s tím, jak se změnil náš web a to nám umožňuje rozšířit služby.. To je celé.. :angry-banghead: :shifty: koukám na to ubytko na cestě a má to pro mne neskutečně velkou "přidanou hodnotu" protože všechny zadavatele znám z působení na DF nebo ze srazů a vím, že tomu mohu věřit.. je to dobrá věc a jestli pojedu příští rok sám, budu z tohoto vybírat.. Proto zvažujeme povolit i Řecko a nejen při cestě, protože to umožní jednodušeji hledat již vyzkoušené ubytování i tam..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 26 zář 2017, 23:21

Nevím, co se divíte! Teď jsem se dočetl, že v Saudské Arábii konečně ženy můžou řídit auto. :mrgreen: I Pavel kráčí mílovými kroky s dobou. Nebo s Mírou? :clap:
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos
Bahuhu
Administrátor

Příspěvekod Bahuhu » 27 zář 2017, 10:48

Arabi došli na to ( podobne ako turci), ako sa dostať k lacnému osobnému šoférovi.
Jardap
Administrátor

Příspěvekod Jardap » 28 zář 2017, 21:11

To Pavel: myslím, že je to dobrý nápad. Pokud to bude v části pouze pro přihlášené ... S tím, že za správnost bude ručit zadavatel hlavou :D
2000 Messonghi - Korfu busem , 2012 Chalkidiki - Toroni autem, 2013 Lefkada - Vasiliki autem, 2013 Velké Bílovice autem, 2014 Prušánky - Nechory autem, 2015 Lefkada Vasiliki autem, Poloponés 2017 autem
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 29 zář 2017, 08:32

ALL: Přesunul jsem Ubytování na trase v menu do sekce Pro cestovatele....přístup zůstal stejný, tedy pro registrované a přihlášené do webu RA.
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
JaKo

Příspěvekod JaKo » 14 dub 2018, 23:06

Tak jsem poprvé na cestu do Řecka objednal nocleh během cesty, protože už nejsem nejmladší a hlavně, vždy (8x) jsme vyjížděli mezi 16. a 22 červnem v podvečerních hodinách z domu s příjezdem na místo mezi 8. až 10. hodinou ranní, vždy jsme jeli do Paralia Vrasna, vždy na jeden zátah se dvěma, max. třemi kratičkými cca půlhodinovými zastávkami na natankování a občerstvení na čerpačce, vždy po dálničním hraničním přechodu Roszke / Horgoš a až na poslední asi 2 cesty bezproblémový přejezd hranic. Poslední 2 roky (2016 a 2017) už začaly prostoje na hranicích mírně narůstat, zatím ne nějak hodně, ale přece jen už v řádu několika desítek minut. Kdybych věděl, že se na hranicích ještě více průjezdnost nezhorší, neměl bych problém jet stejným způsobem i letos, ale mám pocit, že čím dál více Srbů, FYROMáků a Turků z Evropy do Turecka jezdí stále více už i v polovině června. A letos odjíždíme o týden později, tedy 23. června. Proto letos poprvé uvažujeme, že vyjedeme ráno kolem 8. hodiny, abychom mohli eventuálně využít některý z přechodů HU/SRB, otevřených jen přes den, do 19 hodin. To ale znamená, zastavit se na nocleh, protože v malém autíčku Fabia nelze přes aspoň část noci spát, i když jedeme jen ve dvou. Také proto, že nechci do Paralie Vrasna dorazit třeba ve 2 hodiny v noci a čekat na uvolnění pokoje do 10 hodin, to raději někde po cestě přespím. A ještě drobnost, letos asi nebude cesta bez komplikací jako jiné roky a to navíc i kvůli plánovaným opravám na M1 v Maďarsku.
Proč tolik povyku pro nic. Chci se dotázat, zda máte někdo nějaké zkušenosti s ubytováním ve Vranje, v hotelu Harmony Bed and Breakfast na ulici Dunavská 5. Je to nový hotel, který se stavěl v roce 2014, kdy jej otevřeli nevím. V recenzích bookingu je hodnocen hodně dobře, ale mně by zajímalo hodnocení někoho z nás. Děkuji.
milo

Příspěvekod milo » 15 dub 2018, 09:26

Ahoj, realne skusenosti s danym hotelom nemam, ale vo Vranje sme prespavali v Garni Moteli Vranje (a myslim, ze aj viaceri z R-A). A na zaklade toho, ako vyzera ten B&B, keby som opat musel cestou prespavat vo Vranje, asi volim Garni Motel, aj ked ma isto horsi standard. Hlavny dovod je parkovisko. Radsej budem parkovat na kraji mesta za plotom (a pod kamerou), ako v centre mesta za rampou.

Zpět na