..telefonování za jízdy v Řecku

..nikdo neví vše, ani my ne. Nicméně se zde snažíme abychom na nic nezapomněli.. První si musíte položit otázku: Jet autem nebo ne? Další se týká témat: Doklady na cestu, invaze turků na hranicích, cestujeme s dětmi, navigace, únava na cestě a ubytování, dálniční poplatky, policie, denní svícení, cesta mimo dálnici, kriminalita na cestě, zkušenosti s opravou auta v zahraničí či nehodou v zahraničí a mnoho dalšího..
Uživatelský avatar
Pavel
Administrátor
Příspěvky: 1727
Registrován: 29 zář 2010, 13:39
CONTACT:

..telefonování za jízdy v Řecku

Příspěvekod Pavel » 10 črc 2014, 08:45

Tak dneska jsem zachytil v tv Nova (tudíž bez záruky) informaci o telefonování za volantem v Řecku. Zde hovořili o skutečnosti, že jsou pro tento účel k tomuto povoleny pouze pevně zabudované headsfree sady v autě. Tudíž tzv. sluchátka bluetooth ne. No dříve jsem toto ani nehledal, protože kdo by z nás obyčejných lidí volal z Řecka a neustále střežil "sluchátkem" telefon, ale rooming zlevňuje, tak by to tady asi mělo být a někdo z Vás dalších určitě upřesní.. ;-)

Něco jsem našel zde: http://www.rozhlas.cz/zelenavlna/cestov ... y--1248286 ..ale zdá se mi nesmysl, že by se to vztahovalo jen na sluchátka s "drátem" pokud to zdůvodňují tím, že pro tohle sluchátko můžete přeslechnout houkající sanitku.. Večer budu hledat dál, nyní musím do práce..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: 2 a 0 návštevníků