FYROM (Skopje, Vardasca...)

ODLIŠNOSTI, které mohou v jednotlivých státech překvapit a na které je třeba dát si pozor, změny v předpisech, pokuty..) Rakousko, Maďarsko, Srbsko, Makedonie FYROM, Řecko..
Pavel
Administrátor

Re: FYROM (Skopje, Vardasca...)

Příspěvekod Pavel » 09 zář 2017, 07:32

-->marek: Souhlas s Oltcitákem, aditiva pomáhají zlepšit vlastnosti nafty, ale samozřejmě nejsou všemocná, což sem měl za samozřejmost ale mělo by to tady být uvedeno...
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Katka

Re: FYROM (Skopje, Vardasca...)

Příspěvekod Katka » 12 zář 2017, 20:23

My sme tankovali aj taký aj taký diesel a vždy to bolo dobré, aj ked "lepší" bol cenovo rovnaký, oba 48 žetonov. ;)
Na Lukoile v Kumanove sme chceli ten "lepší", no keď nahodila obsluha pištoľ, behom pár sekúnd bolo auto od nafty, manžel po kolená tiež :shock: , tak nám dotankovali ten druhý, praskla im páska na hadici , auto umyli. Veľmi sa nám ospravedlňoval, manžela som poslala umyť, smradu až do konca Fyrom, ja po prestavení auta tiež od nafty. Tak sme išli zaplatiť a dostali sme všetci, aj deti :D , kávu grátis a ešte aj to čo som nakúpila: vodu, džús a zmrzku. Chcela som zaplatiť, no chlap sa nám ospravedlňoval ešte 5 minút, a potom ešte aj keď sme odchádzali. Veď sme sa ani nemohli hnevať 8-) .
Skoro ako u nás, sme si povzdychli. Tak sme frčali aj na "horší" diesel :clap:

Zpět na