Pieria (Olympské riviery)

..doplnění nejen k místopisům R-A, ale i další informace vztahující se k Vašim oblíbeným místům - členěno dle jednotlivých krajů.. NEŽ ZAČNETE PSÁT, PROSÍME INFORMUJTE SE DO KTERÉHO KRAJE VÁMI POPISOVANÉ MÍSTO PATŘÍ (například na mapce webu R-A "základní informace >> území).. děkujeme.
Pavel
Administrátor

Re: Pieria (Olympské riviery)

Příspěvekod Pavel » 09 bře 2016, 22:08

Už sem to našel.... Chata "Christos Kakkalos", existuje to...

Ashampoo_Snap_2016.03.09_22h06m32s_003_.jpg
Ashampoo_Snap_2016.03.09_22h06m32s_003_.jpg (179 KiB) Zobrazeno 879 krát
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
sae

Příspěvekod sae » 08 dub 2016, 20:25

"Pavel": Už sem to našel.... Chata "Christos Kakkalos", existuje to...

A ako sa tam dá dostať? Odkiaľ je to najbližšie?
Keď zistíš, aké je všetko perfektné, zakloníš hlavu a budeš sa smiať s tvárou obrátenou k oblohe. Buddha.
Markéta

Příspěvekod Markéta » 07 srp 2017, 21:19

Oblast Pieria je fajn, výchozí místo pro mnohé výlety, ať už do vnitrozemí, na kláštery Meteora, Olymp, Dion, Platamonas... A až tam někdo pojedete, rozhodně se vyhněte oblasti Katerini. Myšleno tím Olimpiaki Akti a Paralia. V Olimpiaki Akti jsme byli 6 nocí. Měli jsme to primárně vytipováno jako místo, odkud budeme vyrážet na výlety. V tomto ohledu super, levno, žije to tam tak akorát, ale 3 dny, které jsme chtěli strávit u moře jsme dobrovolně zkrátili na 2 a to i přes to, že jsme po cestě z ČR byli natěšeni na moře. Moře je tu fakt hnusné. Nikde jsem neviděla horší. Stojíte-li po kolena ve vodě, už nevidíte na dno. Navíc je tu i dost medúz, řas.... Prostě hnus. Když jsme byli na výletě v Platamonu a viděli, kde jsme mohli bydlet (rozhodovali jsme se mezi OA a Platamonem), bylo nám a hlavně dětem do pláče. Ještě, že nás pak čekal týden na Golden Beach na ostrově Thassos, tam jsme si to vynahradili...
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 16 lis 2017, 18:00

Na milost špatnému počasí je nyní vydána oblast Katerini (Pieria).. Požární brigáda obdržela více než 300 telefonátů, podle informací byl přerušen provoz na dálnici Soluň - Athény.. :( další informace a zdroj je uveden v našich zprávách..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:

Zpět na