Podněty, připomínky, stížnosti,náměty k chodu DF

Problém s nastavením, žádosti o rozšíření témat či založení scházejícího tématu, podněty, stížnosti, upozornění.
Pavel
Administrátor

Re: Podněty, připomínky, stížnosti,náměty k chodu DF

Příspěvekod Pavel » 23 črc 2017, 17:42

-->Rum: ..ty máš štěstí, že máš takový nick, pro který má Mirin slabost.. kdybych tohle napsal já, běžel by pro několik plat rohypnolu a jiných antidepresiv.. :think:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 25 črc 2017, 10:58

Admini (asi Mirin): Mám otázku na dĺžku času otvorenia príspevkového okna. Už sa mi stalo neraz po ceste keď som písal dlhšie príspevok na mobile a chcel som ho odoslať, celý sa vymazal a nič neodišlo ani neostalo v pamäti. Je to v mobile alebo je to časovo obmedzené na stránke diskusie RA ?
Ďakujem.
V roku 2018 - 13. cesta autom do Grécka! :dance:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 25 črc 2017, 11:33

Peter-SK: je to problém nastavení doby platnosti SESSION, tedy relace mezi tvým prohlížečem a serverem. Většinou bývá nastaveno na 14400 s, což je 240 minut. Po této době relace jakoby umře a vlastně dojde k odhlášení uživatele. A příspěvek se nepodaří zadat, protože serveer tě už nezná a bohužel jsi bez zprávy. Už se to tady řešilo,že když chce někdo napsat román, tak je dobré to psát v nějakým editoru a pak to do DF nakopírovat. Tohle funguje.

V diskuzním foru jsem vyšňupal funkci, která hlídá dobu do odeslání frmuláře, byla nastavena na 2 hodiny. Funkci jsem deaktivoval, nicméně platí výše uvedené, tedy max. doba na odeslání příspěvku je 240 minut, pak je uživatel odhlášen.
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 25 črc 2017, 12:11

Rozumiem ale nie všetkému. Ja som konkrétne stál na pumpe Bačka Topola a písal som v mobile ASUS (Android) správu, nemohlo to byť určite dlhšie ako 15 minút a ako prehliadač používam OPERU mini. Asi to bude tou OPEROU ?
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 25 črc 2017, 12:57

Peter-SK: tady je více možností, co může způsobit neodeslání zprávy...ale někdo tu už psal, že signál v Bačka Topola je slabý, mohlo dojít při odeslání k výpadku...já bych to viděl spíše na tuto variantu...vyzzkoušej doma u wifi psát nějakou dlouhou zprávu...tedy do odeslání počkej naapř. 30 minut a uvidíš, zda se to podaří...ať eliminujeme problém a můžeme vyloučit chybu prohlížeče. Dej mi pak vědět, samotnýho mě to zajímá :doh:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 25 črc 2017, 17:00

Já bych Vám všem navrhoval jinou věc. I pro Android existuje textový editor (a ne jeden) ve kterém se uvedená zpráva dá napsat. Tu si uložte jako texťák v tom editoru, zkopírujte z něj text přímo do otevřeného komunikačního pole DF (pozor na to, aby ste nevkládali nekompatibilní znaky jako třeba smiles) a odešlete. V případě že se nepovede odeslat napoprvé, povede se napodruhé a určitě o zprávu nepřijdete.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 26 črc 2017, 16:31

Pokus pre Mirina.
16:00 štart na mobile ASUS android.
16:03 zápis
16:06 zápis
16:10 zápis
16:13 zápis
16:17 zápis
16:22 zápis
16:26 zápis
16:30 odoslanie. Pripojenie cez mobilnėho operátora v 4G sieti.
KE-Peter-SK

Příspěvekod KE-Peter-SK » 26 črc 2017, 16:35

Je to tu. Takže výmaz mohol byť slabým signálom, resp. prerušovaným.
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 26 črc 2017, 16:53

Peter-SK: děkuji za prověření mé teoretické verze....takže v případě, že je nejistá síla signálu postupujte podle pokynů Pavla, o dva příspěvky zpět. Vďaka Peter. :clap:
mamlal2

Příspěvekod mamlal2 » 30 črc 2017, 19:12

Také se mi cosi podobného podařilo a ne jednou. Jak píše Pavel o speciálním editoru, samozřejmě to lze. Já to potom vždy řešil úplně jednoduše - žádný editor. Před odesláním (taky Android) celý text zkopírován do paměti, pak jsem teprve odesílal. Nepodařilo se ? Tak jsem vložil text znovu. A znovu...Až to šlo. A odešlo... :)

Zpět na