Podněty, připomínky, stížnosti,náměty k chodu DF

Problém s nastavením, žádosti o rozšíření témat či založení scházejícího tématu, podněty, stížnosti, upozornění.
oltcitak

Re: Podněty, připomínky, stížnosti,náměty k chodu DF

Příspěvekod oltcitak » 16 kvě 2017, 13:49

nojo, obcas to nevyjde, ja pouzivam uz len smartphone, WIN PC zapinam len ked potrebujem spustiť jeden program.. ;) Inac v tom mobilnom zobrazeni som sa najdalej dostal s FF, tam sa aspon dali zadat udaje. Kes sa prihlasim cez PC zobrazenie, zalogujem sa a potom zmenim na mobilne zobrazenie tak sa to ksichti, ze som prihlaseny, ale niesom. Aspon takyto primitivny report na hladanie chyby. :?:
Starex na cestach
-------------------------------------------------
2006-Montenegro,2009-Scotland,2010-Montenegro,2011-Bulgaria,2012-Greece/Thassos,2013-2017-Greece/Chalkidiki
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 16 kvě 2017, 15:55

Olcitak: tak jsem to trošku předělal, tak vyzkoušej se přihlásit .... mi se to přes mobil povedlo, dokonce se to tváří, že jsem přihlášený uživatel...bude ti vystavena faktura na litr dobré pálenky a k tomu kus uzeného... :P díkes :clap:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 16 kvě 2017, 16:35

-->oltcitak: Na základě tvé objednávky jsme provedli úpravu našeho webu, akorát nemám všechny údaje na fakturu za provedené služby, potřebuji dodat.. :confusion-confused:

fuck_.jpg
fuck_.jpg (152.44 KiB) Zobrazeno 735 krát

:crying-pink: :crying-pink: :crying-pink: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rofl: ..to já ne, to Mirin.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 16 kvě 2017, 16:49

Olcitak, Pavel pouze vtipkoval, filuta jeden... :lol: konečná cena je samozřejmě 8000,- CZK... :angry-banghead: Ale jak už jsem psal....liter dobrej pálenky a kilo uzeného to spraví :clap:
2006 - Asprovalta, 2007 - Mola Kaliva, 2011 - Thassos, 2012 - Polichrono, 2014 - Sarti, 2015 - Thassos, Skala Potamia :handgestures-thumbupleft:
Svět patří těm, co se neposerou! A lepší pivo v žaludku, než-li voda na plicích :obscene-drinkingcheers: Nad alkoholem se zvítězit nedá, jen my Moraváci jsme už několikrát remizovali. :banana-rock:
oltcitak

Příspěvekod oltcitak » 16 kvě 2017, 17:15

OK hosi, no problem, len nevim ci Vam to Oltcitak preplati, bo ja su oltcitak.. :think: :mrgreen: toz palenka neni problem(dobra slivka) uzeny robíme len klobasky(ale extra trieda) ako tringelt mozem dodat vlastnoručne upečený domáci kvaskovy chlebik(za nejake tri hodky bude hotový) takze staci nasadnut na ero a stihnete to. :twisted:

PS Dobrá práca,takto si predstavujem reakciu na feedback, aj Traveler je omnoho prehladnejsi ako minuly rok, akurát je tam mala chybka, prichody sú len do Českej republiky, a zopar nas je tu aj z Azie...... :oops:
Starex na cestach
-------------------------------------------------
2006-Montenegro,2009-Scotland,2010-Montenegro,2011-Bulgaria,2012-Greece/Thassos,2013-2017-Greece/Chalkidiki
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 16 kvě 2017, 17:29

Olcitak: ber to tak, že příchod do ČR = příchod do SR...bohužel by se to rozpadlo na další podmínky a formulář by byl zase o něco složitější...a hodnota informace je stejně o ničem...
P.S.: to uzené tedy být nemusí...ale těch klobás 2 kg .. :P
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 22 kvě 2017, 17:08

Odpověď všem, kteří nedostali registraci.

Vážení návštěvníci, toto DF není veřejný prostor přístupný pro psaní všem. Na registrace není právní nárok, je to uzavřená komunita DF a přijímám sem lidi podle zcela jasných a neveřejných pravidel, které obsahují tři jednoduché body z nichž alespoň dva, musí být splněny.

Co předcházelo mému alespoň zpočátku nepopulárnímu rozhodnutí? Byly to velmi špatné zkušenosti s provozem DF s volnou registrací. Toto umožňovalo narušovat chod diskuzního fóra nerespektováním stanovených pravidel a ve finále jsme si za všechnu práci zdarma, vysloužili i napadání ze strany uživatelů, které jsme napomínali ke slušnému chování. Nehledě na skutečnost, že jsme museli všichni admini u tohoto diskuzního fóra sedět podstatně delší dobu a vše hlídat, protože někteří nechápali, že přišli k nám "domů" na návštěvu a měli by se tak i chovat. Když jsme je po opakovaném napomenutí vyhodili, udělali si prostě novou registraci a vše začalo znovu. Protože mne vysilovaly všechny ty zbytečné konflikty natolik, že jsem chtěl nakonec zahodit mnohaletou práci zdarma a tento web zavřít, rozhodl jsem se nakonec udělat kompromisní a z mého pohledu vynucené rozhodnutí vyplývající z naznačené situace a problémy ustaly.

Zdá se Vám to rozhodnutí tvrdé? Omlouvám se, ale moje prohra, spočívající ve zmařeném snu, vytvářet web a DF pro všechny a zcela volně dostupný, byla podstatně tvrdší. I nyní po několika letech jsem ochoten, pro všechen ten dříve zažitý stres i urážky, skončit.

Pro všechny neregistrované. Z diskuzního fóra můžete čerpat zkušenosti i bez registrace, neboť je volně dostupné k prohlížení všem a troufám si říct, že každá otázka kolem cesty je zde již zodpovězena alespoň částečně.

S přáním hezkého dne i pochopení mého počínání - Pavel, provozovatel webu.
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Rum
Administrátor

Příspěvekod Rum » 23 črc 2017, 15:20

Tak Mirine moje myšlenka je tu zhmotněná = udělat sekci (pro registrované) na ubytování po cestě. Když jsme se o tom posledně bavili i s Tebou i Pavlem na srazu (ano, bylo to po ránu a chápu, že myšlenka se neudržela), tak potvrdil, že embargo na ubytování začíná překročením GR hranic. Zbytek po cestě je OK a souvisí s bezpečnou cestou.
Nástřel mojí představy – databáze ubytování kdekoli mezi ČR/SR a hranicemi GR. Spousta lidí po cestě přespává, tak by mohli zadat název ubytování, adresu, kontakt (web, email, telefon), datum kdy tam byli, cenu, popis ubytování z pohledu vybavenosti, čistoty, bezpečnosti, klidu, možnosti bezpečného parkování, okolí (obchod, restaurace) atd. Stačí slovně, nemá cenu to bodovat jako jinde.
Bylo by i dobré, kdyby byla možnost dát k jednomu ubytování více hodnocení od více lidí, mohou se měnit služby a jejich kvalita, cena atd…

Mělo by to několik výhod
1. Ano umím si najít na bookingu nebo jinde hodnocení, ale víc věřím lidem které znám z RA (letos spím v apartmánu v Gevgeli na základě doporučení Romči) a každý z DF se může případně zadavatele poptat na další podrobnosti v popisu neuvedené. Navíc hodnocení na bookingu bývá cenzurované, někdy zkreslené atd..
2. Kdyby se Ti k tomu podařila udělat i mapa se špendlíčkama, mnohem lépe by se vyhledávalo. Každý by se mohl podívat, jestli kolem místa kde plánuje přespat není nějaké ubytko v DTB a přečíst si hodnocení
3. To že by to bylo jen pro registrované by znamenalo určitou kvalitu informací (alespoň dle mého názoru.) Můžeme tam všichni dodatlovat i zkušenosti zpětně

Co Ty na to?
Mirine, vím, že je to kupa práce a nestvoříš to přes noc. Pokud naznáš, že to má smyls tak by to bylo super klidně i za zimních večerů….
I když teď jsi fakt v rauši a přijde mi, že každý nápad zhnotníš na počkání, no tak toto by jsi mohl do tří dnů taky udělat :lol: :lol: :lol:

Ještě že ráno odjíždím.....
2001 Thassos-letadlem, 2004,2005, 2006, 2007 Chorvatsko-autem, 2008 Thassos-letadlem, 2009 Vorvourou-autem, 2010 Nea Vrasna-autem, 2011 Bulharsko-autem, 2012 a 2013 Lefkáda-autem, 2014 Ammoudia + Horefto (Pellion) -autem, 2015 Paralia Vrasna - autem, 2016 Thassos - autem, 2017 Athény - letadlem, 2017 Sárti - autem
Mirin
Administrátor

Příspěvekod Mirin » 23 črc 2017, 16:05

Rume: co na to říct? Je fakt, že jsme se o tomto bavili na srazu v sobotu poránu, ale to jsem byl ještě vyčerpán hledáním sklepa v nočních hodinách, kde jsem byl ubytován. Myslím si, že to je určitě dobrý nápad....zvláště kdyby se nám to podařilo propojit s bookingem pro přímé objednání ubytování....to vše lze....
Myslím si, že pozítří by to mohlo být hotový :doh: , kdyby ne, tak asi za dva měsíce, každopádně díky, žes mi to připomněl ;)
Rum
Administrátor

Příspěvekod Rum » 23 črc 2017, 16:16

Mirine, to jsem celý já. Zaúkolovat a zmizet. Napojení na ubytovací servery mě nenapdlo, ale mohlo by to něco přinést.
2001 Thassos-letadlem, 2004,2005, 2006, 2007 Chorvatsko-autem, 2008 Thassos-letadlem, 2009 Vorvourou-autem, 2010 Nea Vrasna-autem, 2011 Bulharsko-autem, 2012 a 2013 Lefkáda-autem, 2014 Ammoudia + Horefto (Pellion) -autem, 2015 Paralia Vrasna - autem, 2016 Thassos - autem, 2017 Athény - letadlem, 2017 Sárti - autem

Zpět na