Návrhy k otevření nového téma

Problém s nastavením, žádosti o rozšíření témat či založení scházejícího tématu, podněty, stížnosti, upozornění.
Pavel
Administrátor

Re: Návrhy k otevření nového téma

Příspěvekod Pavel » 23 srp 2015, 20:12

Téma "Hraniční přechody - celní předpisy (dovoz, vývoz atd..)" již existuje, naleznete jej zde.. viewtopic.php?f=2&t=6 dále to "drobit"? Nevím, ale nepřijde mi to až tak vhodné... zvážíme s týmem, až se vrátí Mirin ;-) dík za podnět..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
altea-xl

Příspěvekod altea-xl » 23 srp 2015, 20:39

Já měl namyslí jen ty přechody ať jsou pěkně pohromadě , ať člověk se nemusí dlouze prohrabavat v příspěvcích ... :shock: když je na cestě a chtěl by se rychle rozhodnout na který přechod se vydat :D
Naposledy upravil 1 dne altea-xl, celkově upraveno 24
milo

Příspěvekod milo » 23 srp 2015, 21:43

Na to by bolo dobrych par formularovych poli a pórov naň e s historiou zbieranych dat cez police.hu. podla mba vacsia pridana hodnota ako kvetnate vety v teme diskusneho fora.
altea-xl

Příspěvekod altea-xl » 25 srp 2015, 16:04

A ještě kdyby tam byly u těch informací i webkamery z přechodu bylo by to perfektní
Peter

Příspěvekod Peter » 07 dub 2016, 21:41

ahojte

nevie či sa tento rok tak výrazne ovplyvňujú plánovanie dovoleniek migranti, ale určite bolo v Traveleri, ktorý mal vlani premiéru viac zdieľaní o čase a mieste dovolenky :roll:

tento rok to zachraňuje milosduris, ktorému patrí poklona :clap: aj ja túžim navštíviť Grécko 2x v roku, normálne som začal o tom snívať po zverejnení ceny letenky do Atén v časovom predstihu

viem že táto správa nepatrí do tohoto vlákna, ale iste mi to pavel odpustí. Pavel alebo Mirin prosím Vás mohli by ste zverejniť údaje za vlaňajší rok ako to vyzeralo pred rokom koľký sme boli nažhavený na dovolenku a verejne odpočítavali

Vlani som sa vďaka Traveleru stretol s tromi členmi fóra :banana-rock: a rád by som si to tento rok zopakoval

Len pre informáciu: teplota mora stúpa, na Chalkidiki je okolo 17°C, cez noc hlásia 12 a cez deň 20-25

Týmto Vás vyzívam!!!!! :romance-grouphug:
dajte o sebe vedieť
jirys

Příspěvekod jirys » 24 zář 2016, 12:04

altea-xl píše:Já měl namyslí jen ty přechody ať jsou pěkně pohromadě , ať člověk se nemusí dlouze prohrabavat v příspěvcích ... :shock: když je na cestě a chtěl by se rychle rozhodnout na který přechod se vydat :D

To by se mi také líbilo kdyby to bylo na foru přišpendleno do jednoho příspěvku a v jednom místě ... ja pořad nevím kde je přechod Horgoš 2 ...
Ale měly by tam být všechny přechody až do řecka ...

Zpět na