NOVÝ WEB ŘECKO-AUTEM.CZ

Problém s nastavením, žádosti o rozšíření témat či založení scházejícího tématu, podněty, stížnosti, upozornění.
king

Re: NOVÝ WEB ŘECKO-AUTEM.CZ

Příspěvekod king » 22 pro 2014, 23:53

přejeme všem veselé vánoce a šťastný nový rok
--- Pavel a Zuzka ---
Bahuhu
Administrátor

Příspěvekod Bahuhu » 24 pro 2014, 08:49

Ďakujeme za veľmi pekný nový WEB RA. To čo tím RA v Prušánkach prezentoval naozaj do bodky splnil. Bolo to naozaj veľa práce a výsledok stojí za to.
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 24 pro 2014, 09:34

-->bahuhu: děkujeme za uznání, to co vidíte je teprve začátek, bude ještě lepší.. Doděláváme uživatelské rozhraní, kdy si řadu věcí na webu budete moci upravovat sami, včetně vkládání Vašich materiálů.. ;-)
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 24 pro 2014, 09:37

TIP NA UŽÍVÁNÍ MAPY POD KAŽDÝM MÍSTOPISEM.. možná někdo neví, ale díky vloženým mapám google můžete pod každým místopisem pomocí oranžového "panáčka" vlevo na mapě nahoře a jeho přetažením na modrou linku (která se na mapě po jeho "uchopení" zobrazí) uvidět fotografie z daného místa-cesty v pohledu 360 stupňů.. (funguje pouze na modrých linkách). Mapy google street fungují v Řecku od května letošního roku, což může pomoci při výběru místa dovolený.. Není to pohled "online" ale obrázky zachycené z kamery vozidla google, když tudy projíždělo (což může být i dva roky staré).. Ale lepší než nic..
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 24 pro 2014, 16:23

ZMĚNA ÚDAJŮ V PLECHOVÉ KAVALERII - právě jsem dokončil párování ID k Vašim "nickům", což Vám kteří jste registrováni v DF, pomůže měnit údaje v plechové kavalerii u Vašeho vozidla zadané.. ;-) Tímto odpadne urgování e-mailem, abychom něco změnili, což bylo pro nás docela dříve pracné, nyní to můžete změnit sami..
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 24 pro 2014, 20:35

ZMĚNA VÝPOČTU NÁKLADŮ NA CESTU: Se změnou provedení tohoto webu doznal změnu i výpočet nákladů na cestu, oproti starému můžete v současnosti volit dvě "proměnné". Tzn. nejen jakékoliv místo zvolené jako start z ČR, ale nově je možno nastavit i jakýkoliv cíl v Řecku. Samozřejmě vzhledem k nejistotě cen PHM a nejen jich, zůstávají vypočtené náklady pouze orientační, kdy je třeba počítat s nějakou finanční rezervou ;-) Skript se nadále zabývá již jen jednosměrným výpočtem.. Dole pod mapou je potom samotný itinerář, který je možno vytisknout.. Mirinovi za tento program třikrát dík.. ;-)
andy.mclaren

Příspěvekod andy.mclaren » 25 pro 2014, 23:30

skúšal som si zmeniť údaje v plechovej kavalérii a nejde mi to potvrdiť... vypisuje mi to, že môj nick je už obsadený.... má s tým aj niekto iný problém?
šaleny vychodňar... :D 2010 - autom Polychrono, 2011 - autom Sarti, 2012 - autom Sarti..... 2013 autom Nea Vrasna, 2014 - autom Kastrí Loutró... 2015- znova autom Kastrí Loutró a rok 2016: ??? znova Kastri Loutro
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 26 pro 2014, 00:46

-->andy: ..tento problém jsme už zjistili, zítra zítra by měl být opravený.. ;-) jedná se o naší chybu..
radek

Příspěvekod radek » 26 pro 2014, 07:59

mě zas nejde auto registrovat do plechové kavalerie,prý musím mít uživatelský učet,ale ten snad mám a když po přihlášení kliknu na registrační formulář do plechové kavalerie tak mi to píše neoprávněný přístup,tak nevím kde dělám chybu.
2009-Korfu busem,2013-Chalkidiki a Nei Pori autem,2015,Paralie a Neos Marmaras autem
romča
Administrátor

Příspěvekod romča » 26 pro 2014, 09:44

Andy taky jsem s tím včera bojoval. Musíš vymazat svůj nick, mě při tom zmizla i fotka a potom znovu zadat nick a je to. :lol:
A mě se nevěřilo..... :(
2002 a 2004 Chalkidiki, 2007 Pelion-Platanidia, 2008 Chalkidiki-Sarti, 2010 Pieria-Skotina, 2011 Lefkáda-Fryni, 2012 Lefkáda-Vasiliki, 2013 Peloponés-Kato Vervena, 2014 Pelion-Horefto, 2015 Epirus-Ammoudia, 2016 Peloponés-Koroni, 2017 Athény + Agiokampos

Zpět na