NOVÝ WEB ŘECKO-AUTEM.CZ

Problém s nastavením, žádosti o rozšíření témat či založení scházejícího tématu, podněty, stížnosti, upozornění.
Pavel
Administrátor

NOVÝ WEB ŘECKO-AUTEM.CZ

Příspěvekod Pavel » 21 pro 2014, 11:17

A je to tady... slova jsou vcelku zbytečná. Nový web je spuštěn. Bohužel se trochu odkládá slibovaná uživatelské rozhraní umožňující zadávat vlastní materiály, ale i na něj dojde a Mirin slíbil, že to zvládne.. ;-) takže sem piště všechny Vaše připomínky, zjištěné chyby a podobně... (protože určitě jsou, ale budeme ladit..) JEŠTĚ JEDNOU ZA VŠECHNY Z TÝMU "HEZKÉ VÁNOCE" !!!!
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Re: NOVÝ WEB ŘECKO-AUTEM.CZ

Příspěvekod Pavel » 21 pro 2014, 11:48

Už jsem byl upozorněn, že jsem zadal špatně některé autory příspěvků - hlavně jde asi o místopisy.. (Nezadal, ale v té době jste ještě nebyli v databázi a tak jsem tam vkládal sebe.. :oops: ) Proto budu rád, když si to všichni autoři zkontrolujete a upozorníte mne na opravu.. DÍK!!! (za tyto chyby se omlouvám, stávají se nám tak.. ... jednou za hodinu... :mrgreen: )
Tady hlídám já! (K Řecku patří zábava a já mám rád humor v každý podobě :-) ) Bohužel jsem i rozhodčí a soudce kat tohoto DF, kdy legrace občas končí.. :think:
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 21 pro 2014, 11:55

ADMINISTRATIVNÍ ROZHRANÍ (přihlašovací okno), které vidíte na přiložené fotografii níže pod tímto příspěvkem, je zatím pro členy DF nepřístupné (ještě se na tom pracuje) Přihlašujte se do DF jako obvykle z hlavní strany DF. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
Přílohy
rozhraní.jpg
rozhraní.jpg (168.4 KiB) Zobrazeno 1803 krát
andy.mclaren

Příspěvekod andy.mclaren » 21 pro 2014, 20:49

Pavel: mne sa zdá, že je tam dosť málo pridaných článkov v sekcii moje dovolená... napr. ten môj tam nie je určite :lol: .... nie je to mojou ješitnosťou, len sa pýtam, či sa tie stratené dovolenky budú priebežne doplňovať? graficky sa mi to páči, urobili ste kus poriadnej roboty... a ešte jeden dotaz, keď sme sa raz bavili o plechovej kavalérii, napísal si mi, že na novom webe si bude môcť sám užívateľ aktualizovať údaje v plechovej kavalérii.. dá sa to?
P.S. mne to prihlasovanie v tom okne funguje, dokonca som tam mal uložené aj meno s heslom....
ešte jedna otázka: ako sa dá prepnúť z fóra späť na stránku R-A ?
šaleny vychodňar... :D 2010 - autom Polychrono, 2011 - autom Sarti, 2012 - autom Sarti..... 2013 autom Nea Vrasna, 2014 - autom Kastrí Loutró... 2015- znova autom Kastrí Loutró a rok 2016: ??? znova Kastri Loutro
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 21 pro 2014, 20:54

-->andy: ..ano máš pravdu, ještě není vše zcela doplněno. Některé dovolenky ještě schází, rovněž cestopisy. Pokud se týče editace hotových článků, "plechovky" a vkládání Vašich materálů (proto je shora to přihlášení), na tomto se právě pracuje.. Tato editace by měla být dokončena do 10.1.2015, ale bude to pravděpodobně ještě dřív.. Prosíme o trpělivost.. Ne vše se dalo stihnout přepsat a otestovat mimo "veřejné" rozhraní, takže jsme počítali s tím, že budeme dodělávat za provozu..
andy.mclaren

Příspěvekod andy.mclaren » 21 pro 2014, 21:09

ja nie som nespokojný alebo nedočkavý, ja vám všetkým chcem povedať, že smekám klobouk pred tým, ako v čase najväčšieho chaosu a stresu pred vianocami dokážete pracovať na tomto projekte, len aby ste nám všetkým urobili pred vianocami radosť... s tým prerábaním cestopisov sa nikam neponáhľajte, aspoň budeme mať čas prečítať si postupne všetky doteraz publikované cestopisy a moje dovolené odznova..... urobte si pauzu a vychutnajte si sviatky v pokoji, darček nám všetkým ste už dali....
šaleny vychodňar... :D 2010 - autom Polychrono, 2011 - autom Sarti, 2012 - autom Sarti..... 2013 autom Nea Vrasna, 2014 - autom Kastrí Loutró... 2015- znova autom Kastrí Loutró a rok 2016: ??? znova Kastri Loutro
Pavel
Administrátor

Příspěvekod Pavel » 21 pro 2014, 21:16

..já jsem Tě Andy pochopil hned poprvé.. děkujeme.
king

Příspěvekod king » 21 pro 2014, 22:23

super, děkujeme za spuštění nového webu :)
MartinD

Příspěvekod MartinD » 22 pro 2014, 18:17

Diky za novy WEB - fakt ste to spravili velmi pekne! Hned by som siel do GR, aby som tu mohol napisat spravu - no nic - musim pockat do leta :-) Zatial sa vsetci tvorcovia aj prispievatelia majte krasne.
1997 Katerini-Paralia, 2005 Paralia, 2006 Paralia, 2007 Paralia, 2008 Paralia, 2009 Sarti, 2010 Kreta, Pelopones, 2011 Pelopones, Rodos, 2012 Milos, Kreta, 2013 Kreta, Nikiti, 2014 Pelopones, Rodos, 2015 Nikiti, 2016 Kreta, 2017 Kos
jardack

Příspěvekod jardack » 22 pro 2014, 21:41

Paráda,dík.A všem Veselé vánoce.

Zpět na